LEK. MED.
CELINA GALERA-CEBO

specjalista dermatologii i wenerologii

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej, a także żywienia człowieka w chorobie w Instytucie Żywotności i Żywienia w Warszawie.

Wieloletni wykładowca, m.in. na kierunku kosmetologia. Praktykę zawodową doskonaliła w Szpitalu nr 6 w Katowicach na Oddziale Dermatologii Dziecięcej.

Stale powiększa swoje kwalifikacje w czasie kursów i szkoleń z zakresu boreliozy, chorób zakaźnych, epidemiologii oraz chorób zawodowych.

Specjalista dermatologii i wenerologii, wykonuje diagnostykę dermatoskopową. Szczególną uwagę poświęca przeglądzie i ocenie znamion skórnych.

LEK. MED.
CELINA GALERA-CEBO

specjalista dermatologii i wenerologii

POTRZEBUJESZ LEKARZA?

    ZAREZERWUJ TERMIN
    Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Holsa Medical Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Holsa Medical Sp. z o.o. "informacji handlowych"w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.