INNOWACYJNE TERAPIE

Proces diagnozowania i leczenia pacjentów zmagających się z dysfunkcjami narządów ruchu opieramy na innowacyjnych metodach terapeutycznych stosowanych obecnie w ortopedii i fizjoterapii.

Nowoczesne wyposażenie gabinetów medycznych i sal rehabilitacyjnych ułatwia naszym specjalistom właściwą ocenę stopnia dysfunkcji, prawidłową ocenę zaawansowania zmian chorobowych i prowadzenie skutecznego postępowania fizjoterapeutycznego. Wiedza i doświadczenie z zakresu innowacyjnych metod leczenia urazów i schorzeń ortopedycznych oraz umiejętność doboru i wykonywania zabiegów gwarantuje Pacjentom szybki powrót do pełnej sprawności.

Koncentrujemy się na nowoczesnych formach fizjoterapii opartych na najnowszych technologiach i sprzęcie. Terapeuci ściśle współpracują z lekarzem prowadzącym na każdym etapie diagnozowania i leczenia pacjenta.

INFOLINIA

32 506 50 85
pon. – pt. 8:00 – 20:00
info@holsaMED.pl

KATOWICE - LIBERO

LIBERO Katowice
poziom +2
ul. Kościuszki 229

KATOWICE - KOTLARZA

ul. Kotlarza 6

INNOWACYJNE METODY I NOWOCZESNY SPRZĘT

POTRZEBUJESZ LEKARZA?

    ZAREZERWUJ TERMIN

    Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do umówienia wizyty lub badania.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum Sp. z o.o. w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000) oraz otrzymywanie "informacji handlowych" w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.