PORADNIA OKULISTYCZNA

W poradni okulistycznej holsäMED udzielane są świadczenia w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz prywatne.

Poradnia okulistyczna holsäMED świadczy usługi w zakresie konsultacji specjalistycznych, rozpoznawania oraz leczenia zachowawczego schorzeń narządu wzroku. Diagnozujemy m.in. jaskrę, zaćmę, zespół suchego oka, schorzenia siatkówki, a także wady wzroku u niemowląt, dzieci i dorosłych.

W holsäMED pracują lekarze okuliści z wieloletnim doświadczeniem. Gabinety okulistyczne wyposażone są w wysokiej klasy sprzęt, pozwalający na zaawansowaną diagnostykę chorób oczu.

Na miejscu w poradni wykonywana jest optyczna koherentna tomografia (OCT) oraz badania: dna oka, pola widzenia, ciśnienia wewnątrzgałkowego, grubości rogówki etc. Nasi okuliści zajmują się także doborem odpowiednich okularów korekcyjnych i szkieł kontaktowych.

dobry okulista katowice

KATOWICE - LIBERO

LIBERO Katowice
poziom +2
ul. Kościuszki 229

KATOWICE - KOTLARZA

ul. Kotlarza 6

Szukasz zaufanego okulisty w Katowicach? W holsäMED czekają na Ciebie nasi doświadczeni specjaliści! Nasza przychodnia w Katowicach zajmuje się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem chorób oczu oraz aparatów pomocniczych, czyli narządu łzowego, powiek, spojówek i mięśni zewnętrznych. Jeśli więc Twój wzrok się pogorszył lub widzisz w nieprawidłowy sposób, zwróć się do nas.

Nasza poradnia okulistyczna w Katowicach zajmuje się leczeniem pacjentów w różnym wieku. Pierwsze badanie wzroku może odbyć się nawet w 3 miesiącu życia dziecka. Nasz okulista dziecięcy w Katowicach zajmuje się przede wszystkim diagnozowaniem wad wzroku i chorób. Podczas wizyty unieruchamia gałkę oczną niemowlaka i sprawdza, czy dziecko nie cierpi np. na zeza. Badanie jest bezbolesne i szybkie. Nasz okulista w Katowicach leczy zarówno na NFZ, jak i prywatnie.

Centrum okulistyczne w Katowicach zajmuje się także korygowaniem wad korekcyjnych. Leczymy krótkowzroczność, dalekowzroczność, starczowzroczność i astygmatyzm. W holsäMED okulista przeprowadzi niezbędne badania i dobierze odpowiednie szkła korekcyjne.

Chcesz zarejestrować się na wizytę? Skontaktuj się z nami, korzystając z naszej specjalnej infolinii. Dzwoń do nas od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 20 – oddzwonimy na każde nieodebrane połączenie. Zapraszamy do naszej poradni okulistycznej!

ZAKRES PRACY PORADNI

POTRZEBUJESZ OKULISTY?

  ZAREZERWUJ TERMIN:

  Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum
  Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do umówienia wizyty lub badania.

  SPECJALIŚCI

  LEK. MED.
  DOMINIKA POWROŹNIK

  okulista

  LEK. MED.
  WOJCIECH MARUSZCZYK

  okulista

  DR N. MED. PIOTR PAPIERNIK

  okulista

  LEK.
  MICHAŁ BOGOCZ

  okulista

  CENNIK

  Interesuje Cię koszt świadczeń w ramach poradni okulistycznej?