PORADNIA OKULISTYCZNA

W poradni okulistycznej holsäMED udzielane są świadczenia w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz prywatne.

Poradnia okulistyczna holsäMED świadczy usługi w zakresie konsultacji specjalistycznych, rozpoznawania oraz leczenia zachowawczego schorzeń narządu wzroku. Diagnozujemy m.in. jaskrę, zaćmę, zespół suchego oka, schorzenia siatkówki, a także wady wzroku u niemowląt, dzieci i dorosłych.

W holsäMED pracują lekarze okuliści z wieloletnim doświadczeniem. Gabinety okulistyczne wyposażone są w wysokiej klasy sprzęt, pozwalający na zaawansowaną diagnostykę chorób oczu.

Na miejscu w poradni wykonywana jest optyczna koherentna tomografia (OCT) oraz badania: dna oka, pola widzenia, ciśnienia wewnątrzgałkowego, grubości rogówki etc. Nasi okuliści zajmują się także doborem odpowiednich okularów korekcyjnych i szkieł kontaktowych.

KATOWICE - LIBERO

LIBERO Katowice
poziom +2
ul. Kościuszki 229

KATOWICE - KOTLARZA

Wcześniej Śląskie Centrum
Zdrowia Kobiety
ul. Kotlarza 6

ZAKRES PRACY PORADNI

POTRZEBUJESZ OKULISTY?

  ZAREZERWUJ TERMIN
  Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Holsa Medical Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Holsa Medical Sp. z o.o. "informacji handlowych"w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

  SPECJALIŚCI

  LEK. MED.
  DOMINIKA POWROŹNIK

  okulista

  LEK. MED.
  KATARZYNA LEPSKA

  okulista

  LEK. MED.
  WOJCIECH MARUSZCZYK

  okulista

  LEK. MED. MAGDALENA
  ADAMCZYK-FRYSTACKA

  okulista

  DR N. MED. PIOTR PAPIERNIK

  okulista

  CENNIK

  Interesuje Cię koszt świadczeń w ramach poradni okulistycznej?