LABIOPLASTYKA

Laserowe modelowanie warg sromowych

Wargi sromowe są najbardziej widocznym elementem kobiecych miejsc intymnych i pełnią bardzo ważną funkcję, a mianowicie zabezpieczają pochwę przed wnikaniem drobnoustrojów. U niektórych kobiet dochodzi do ich przerośnięcia – wargi sromowe mniejsze wystają poza większe, pojawiają się asymetrie i deformacje. Wówczas kobieta może odczuwać ból i dyskomfort, zarówno fizyczny, jak i psychiczny. Jedyną skuteczną metodą przywrócenia naturalnej funkcjonalności oraz pożądanego wyglądu warg sromowych jest labioplastyka.

Labioplastyka ma na celu poprawę funkcjonalności oraz wyglądu warg sromowych poprzez ich wymodelowanie. Pozwala na zmniejszenie, korektę asymetrii, zmianę kształtu oraz rekonstrukcję warg sromowych. Zabieg labioplastyki wykonywany jest za pomocą lasera MonaLisa Touch. Zabiegi laserowe są bezpieczniejsze i zapewniają o wiele lepsze efekty, niż te przeprowadzane klasyczną metodą.

Odczuwasz ból oraz dyskomfort związany z wyglądem Twoich warg sromowych? Masz częste infekcje intymne oraz problemy w sferze seksualnej? Zadbaj o komfort intymny, odzyskaj pewność siebie, umów się na konsultację!

LABIOPLASTYKA - WSKAZANIA

 • Przerost warg sromowych
 • Asymetria warg sromowych
 • Deformacje warg sromowych
 • Ból, dyskomfort, infekcje związane z anatomią warg sromowych
 • Niezadowolenie z wyglądu warg sromowych

JAK WYGLĄDA ZABIEG PLASTYKI WARG SROMOWYCH?

Zabieg labioplastyki wykonany przy pomocy lasera ma wiele zalet, w porównaniu do tradycyjnej metody, gdzie używa się skalpela. Laser pozwala na o wiele bardziej precyzyjne cięcie. Dodatkowo użycie lasera ogranicza krwawienie oraz uszkodzenie tkanek do minimum. Mniejsze jest również ryzyko powstania blizny, a rekonwalescencja jest zdecydowanie krótsza. Oprócz poprawy wyglądu warg sromowych, laser stymuluje produkcję kolagenu, co poprawia nawilżenie i elastyczność okolicznej tkanki.
W efekcie Pacjentka dochodzi do formy dużo szybciej niż po plastyce warg sromowych wykonanej metodą chirurgiczną.

Zabieg labioplastyki laserowej, w przeciwieństwie do tradycyjnej operacji, nie wymaga większych przygotowań. Odbywa się w znieczuleniu miejscowym i Pacjentka może wrócić po nim do domu.

ZADBAJ O ZDROWIE INTYMNE, UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ

  ZAREZERWUJ TERMIN:

  Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum
  Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do umówienia wizyty lub badania.