REHABILITACJA I FIZYKOTERAPIA

W holsäSPORT specjalizujemy się w fizjoterapii pacjentów z problemami ortopedycznymi i bólowymi, wadami postawy, po urazach narządu ruchu, operacjach ortopedycznych i kontuzjach sportowych. Zespół holsäSPORT posiada także doświadczenie i kwalifikacje w zakresie rehabilitacji dzieci.

Oferujemy indywidualne terapie dostosowane do potrzeb i predyspozycji pacjenta. Pracujemy w oparciu o najnowocześniejsze metody terapeutyczne, których celem jest zmniejszenie dolegliwości bólowych i szybkie przywrócenie sprawności ruchowej pacjenta.

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych fizjoterapeutów i lekarzy rehabilitacji medycznej. Nasi fizjoterapeuci ściśle współpracują ze specjalistami ortopedii i traumatologii narządu ruchu, neurologami i neurochirurgami holsäMED.

KATOWICE - LIBERO

CH Libero Katowice
poziom +2
ul. Kościuszki 229

ADRES - KOTLARZA

ul. Kotlarza 6

OFERTA

W holsäSPORT stosujemy sprawdzone rozwiązania z zakresu terapii manualnej, kinezyterapii oraz masażu. Wykonujemy również zabiegi fizykoterapeutyczne tj. laseroterapia, fala uderzeniowa, krioterapia.

LECZONE SCHORZENIA

 • Bóle stawów i kręgosłupa
 • Wady postawy
 • Łokieć tenisisty
 • Łokieć golfisty
 • Stany pourazowe
 • Urazy i złamania
 • Dyskopatie
 • Zespół cieśni nadgarstka
 • Zespół bolesnego barku

SPECJALIŚĆI

MGR
MAGDALENA BURSKA

fizjoterapeuta

MGR
AGNIESZKA WALCZYK

fizjoterapeuta

MGR
KORNELIA KRUPA

fizjoterapeuta

MGR
KAROL KUCIĘBA

fizjoterapeuta

ANNA MIKSZTAL

starszy technik fizykoterapii

MGR RITA TABOR

fizykoterapeuta

ZBIGNIEW WILK

masażysta

MGR
AGNIESZKA FIUK

fizjoterapeuta

SZUKASZ FIZJOTERAPEUTY?

  ZAREZERWUJ TERMIN

  Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do umówienia wizyty lub badania.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum Sp. z o.o. w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000) oraz otrzymywanie "informacji handlowych" w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

  CENNIK

  Interesują Cię koszty fizykoterapii i rehabilitacji?