BTL EMSELLA

Przełomowa metoda leczenia nietrzymania moczu

Za właściwie funkcjonowanie układu  moczowego i płciowego odpowiadają mięśnie dna miednicy. Kiedy są osłabione pojawiają się trudności z utrzymaniem moczu, zmniejszają się także doznania podczas zbliżeń intymnych. Aby mięśnie dna miednicy pozostawały w dobrej kondycji potrzebują treningu.

BTL EMSELLA to absolutna nowość wśród nieinwazyjnych metod zapobiegania i leczenia nietrzymania moczu (NTM). Podczas zabiegu, specjalnie skonstruowany fotel wykonuje za pacjenta niezwykle intensywny trening mięśni dna miednicy. W trakcie jednego 28-minutowego treningu EMSELLA wywołuje ponad 11 tysięcy skurczów o supramaksymalnej intensywności. Taki wynik jest nieosiągalny podczas samodzielnych ćwiczeń. W holsäLADY zabiegi wykonują doświadczeni fizjoterapeuci, a parametry treningu dostosowują indywidualnie do każdej Pacjentki.

Zabieg jest bezbolesny i komfortowy. Nie wymaga nawet zdejmowania ubrania. Pacjent siedzi wygodnie na fotelu, podczas gdy impulsy elektromagnetyczne penetrują oraz stymulują obszar dna miednicy. Pobudzają w ten sposób tworzenie się nowych białek oraz wzrost włókien kurczliwych i mięśniowych. Wystarczy kilka treningów EMSELLA, by wzmocnić mięśnie dna miednicy oraz przywrócić kontrolę nad ich pracą.

W holsäMED wykorzystujemy nowoczesne, małoinwazyjne metody leczenia nietrzymania moczu. Pacjentki objęte są opieką lekarzy oraz fizjoterapeutów uroginekologicznych. Kompleksowa terapia niweluje problem NTM i pozwala odzyskać komfort życia.

 

  ZAREZERWUJ TERMIN I POZBĄDŹ SIĘ PROBLEMU NTM
  Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do umówienia wizyty lub badania.

  SILNE MIĘŚNIE DNA MIEDNICY W 3 TYGODNIE!

  BTL EMSELLA to jedyne urządzenie na rynku, które wzmacnia mięśnie dna miednicy i eliminuje problem nietrzymania moczu już w 3 tygodnie. Skuteczność na tak wysokim poziomie to zasługa technologii HIFEM, którą wykorzystuje krzesło EMSELLA .

  HIFEM (High-Intensity Focused Electromagnetic Technology) to zaawansowana technologia elektromagnetyczna o wysokiej intensywności. Jest ona w stanie wywołać i prawidłowo utrzymać przez kilka sekund supramaksymalne skurcze mięśni dna miednicy. Ich intensywność jest wyższa niż Maksymalny Dobrowolny Skurcz (MVC) wywołany fizjologicznie np. ćwiczeniami mięśni Kegla. W trakcie jednego treningu EMSELLA dochodzi do tysięcy takich skurczy. Są one kierowane bezpośrednio do nerwów obwodowych w obszarze dna miednicy, niezależnie od funkcji mózgu.

  Dzięki EMSELLA mięśnie dna miednicy odzyskują  sprawność i uczą się na nowo prawidłowo funkcjonować. Pełna seria 6 zabiegów eliminuje problem nietrzymania moczu. Ponadto wypracowany wzorzec motoryczny sprawia, że samodzielne treningi mięśni dna miednicy stają się łatwiejsze i bardziej efektywne. Osiągnięcie podobnego efektu bez wsparcia fotela treningowego BTL EMSELLA jest czasochłonne, a w wielu przypadkach nieosiągalne.

  WSKAZANIA DO ZABIEGU

  • Nietrzymanie moczu (wysiłkowe, naglące, mieszane)
  • Rozciągnięcie mięśni dna miednicy po porodzie
  • Osłabienie mięśni dna miednicy związane z wiekiem
  • Osłabienie mięśni dna miednicy na skutek dźwigania ciężarów i wysiłku fizycznego
  • Profilaktyka wiotczenia i utraty elastyczności mięśni dna miednicy
  • Trening mięśni dna miednicy przed planowaną ciążą
  • Rehabilitacja po zabiegach ginekologicznych i urologicznych
  • Poprawa życia seksualnego

  JAK DZIAŁA EMSELLA?

  leczenie ntm katowice emsella

  ODZYSKAJ PEWNOŚĆ SIEBIE

   ZAREZERWUJ TERMIN


   Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum
   Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do umówienia wizyty lub badania.

   CENNIK

   Interesuje Cię koszt zabiegu BTL EMSELLA?