BTL EMSELLA

Przełomowa metoda leczenia nietrzymania moczu

Za właściwie funkcjonowanie układu  moczowego i płciowego odpowiadają mięśnie dna miednicy. Kiedy są osłabione pojawiają się trudności z utrzymaniem moczu, zmniejszają się także doznania podczas zbliżeń intymnych. Aby mięśnie dna miednicy pozostawały w dobrej kondycji potrzebują treningu.

BTL EMSELLA to absolutna nowość wśród nieinwazyjnych metod zapobiegania i leczenia nietrzymania moczu (NTM). Podczas zabiegu, specjalnie skonstruowany fotel wykonuje za pacjenta niezwykle intensywny trening mięśni dna miednicy. W trakcie jednego 28-minutowego treningu EMSELLA wywołuje ponad 11 tysięcy skurczów o supramaksymalnej intensywności. Taki wynik jest nieosiągalny podczas samodzielnych ćwiczeń. W holsäLADY zabiegi wykonują doświadczeni fizjoterapeuci, a parametry treningu dostosowują indywidualnie do każdej Pacjentki.

Zabieg jest bezbolesny i komfortowy. Nie wymaga nawet zdejmowania ubrania. Pacjent siedzi wygodnie na fotelu, podczas gdy impulsy elektromagnetyczne penetrują oraz stymulują obszar dna miednicy. Pobudzają w ten sposób tworzenie się nowych białek oraz wzrost włókien kurczliwych i mięśniowych. Wystarczy kilka treningów EMSELLA, by wzmocnić mięśnie dna miednicy oraz przywrócić kontrolę nad ich pracą.

W holsäMED wykorzystujemy nowoczesne, małoinwazyjne metody leczenia nietrzymania moczu. Pacjentki objęte są opieką lekarzy oraz fizjoterapeutów uroginekologicznych. Kompleksowa terapia niweluje problem NTM i pozwala odzyskać komfort życia.

 

  ZAREZERWUJ TERMIN I POZBĄDŹ SIĘ PROBLEMU NTM
  Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do umówienia wizyty lub badania.

  SILNE MIĘŚNIE DNA MIEDNICY W 3 TYGODNIE!

  BTL EMSELLA to jedyne urządzenie na rynku, które wzmacnia mięśnie dna miednicy i eliminuje problem nietrzymania moczu już w 3 tygodnie. Skuteczność na tak wysokim poziomie to zasługa technologii HIFEM, którą wykorzystuje krzesło EMSELLA .

  HIFEM (High-Intensity Focused Electromagnetic Technology) to zaawansowana technologia elektromagnetyczna o wysokiej intensywności. Jest ona w stanie wywołać i prawidłowo utrzymać przez kilka sekund supramaksymalne skurcze mięśni dna miednicy. Ich intensywność jest wyższa niż Maksymalny Dobrowolny Skurcz (MVC) wywołany fizjologicznie np. ćwiczeniami mięśni Kegla. W trakcie jednego treningu EMSELLA dochodzi do tysięcy takich skurczy. Są one kierowane bezpośrednio do nerwów obwodowych w obszarze dna miednicy, niezależnie od funkcji mózgu.

  Dzięki EMSELLA mięśnie dna miednicy odzyskują  sprawność i uczą się na nowo prawidłowo funkcjonować. Pełna seria 6 zabiegów eliminuje problem nietrzymania moczu. Ponadto wypracowany wzorzec motoryczny sprawia, że samodzielne treningi mięśni dna miednicy stają się łatwiejsze i bardziej efektywne. Osiągnięcie podobnego efektu bez wsparcia fotela treningowego BTL EMSELLA jest czasochłonne, a w wielu przypadkach nieosiągalne.

  WSKAZANIA DO ZABIEGU

  • Nietrzymanie moczu (wysiłkowe, naglące, mieszane)
  • Rozciągnięcie mięśni dna miednicy po porodzie
  • Osłabienie mięśni dna miednicy związane z wiekiem
  • Osłabienie mięśni dna miednicy na skutek dźwigania ciężarów i wysiłku fizycznego
  • Profilaktyka wiotczenia i utraty elastyczności mięśni dna miednicy
  • Trening mięśni dna miednicy przed planowaną ciążą
  • Rehabilitacja po zabiegach ginekologicznych i urologicznych
  • Poprawa życia seksualnego

  JAK DZIAŁA EMSELLA?

  leczenie ntm katowice emsella

  ODZYSKAJ PEWNOŚĆ SIEBIE

   ZAREZERWUJ TERMIN:

   Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum
   Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do umówienia wizyty lub badania.

   CENNIK

   Interesuje Cię koszt zabiegu BTL EMSELLA?