PORADNIA LARYNGOLOGICZNA

W poradni laryngologicznej holsäMED udzielane są świadczenia w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz prywatne.

Poradnia laryngologiczna holsäMED świadczy usługi w zakresie konsultacji specjalistycznych, rozpoznawania oraz leczenia schorzeń i wad wrodzonych górnych dróg oddechowych, narząd słuchu i równowagi oraz gruczołów ślinowych. Diagnozujemy i leczymy przewlekły katar, zaburzenia równowagi, szumy uszne, nawracające bóle i zawroty głowy, zaburzenia smaku i węchu, chrapanie, bezdech senny, niedosłuch etc.

Zapewniamy dostęp do specjalistycznych badań laboratoryjnych oraz zaawansowanej diagnostyki obrazowej. Poradnia wyposażona jest w nowoczesny unit laryngologiczny z videofiberoskopem, który pozwala na dokładne obejrzenie jam nosa, nosogardła, gardła środkowego i dolnego oraz krtani. Na zlecenie lekarza Pacjenci kierowani są na badania: USG, RTG, tomograf komputerowy i rezonans magnetyczny.

Fiberoskopia katowice cena

KATOWICE - LIBERO

LIBERO Katowice
poziom +2
ul. Kościuszki 229

KATOWICE - KOTLARZA

ul. Kotlarza 6

Laryngolog w Katowicach zajmuje się leczeniem gardła, nosa, uszu i krtani. Lekarz ten bada, diagnozuje, przepisuje środki farmakologiczne, a także wykonuje zabiegi chirurgiczne. Wizyta w poradni laryngologicznej w Katowicach jest zatem niezwykle kompleksowa. Nasi pacjenci otrzymują w niej niezbędną pomoc. W naszej ofercie jest laryngolog dziecięcy w Katowicach oraz laryngolog dla osób dorosłych. Dzięki temu wizyta w gabinecie jest dostosowana do wieku pacjenta. Nasz laryngolog w Katowicach przyjmuje zarówno na NFZ, jak i prywatnie.

holsäMED – laryngolog w Katowicach

Jak wygląda wizyta u laryngologa w Katowicach? Rozpoczyna się od szczegółowego wywiadu, podczas którego lekarz pyta o dolegliwości i problemy zdrowotne. Następnie na podstawie otrzymanych danych laryngolog wykonuje niezbędne badania m.in. palpacyjne badanie węzłów chłonnych i ślinianek, badanie przegrody nosowej przy pomocy wziernika i badanie krtani oraz ocenia stan jamy ustnej i uszu. Po wykonaniu testów lekarz zleci niezbędne badania uzupełniające: USG, RTG, tomograf komputerowy i rezonans magnetyczny.

Chcesz otrzymać więcej informacji? Skontaktuj się z nami! Nasza przychodnia w Katowicach odpowie na wszystkie Twoje pytania.

LECZONE SCHORZENIA

 • Choroby uszu
 • Choroby zatok
 • Choroby jamy ustnej, języka i gardła
 • Choroby strun głosowych, krtani i tchawicy
 • Choroby gruczołów ślinowych
 • Choroby migdałów
 • Zaburzenia węchu i słuchu
 • Przewlekły katar, chrypka i kaszel
 • Zaburzenia połykania
 • Chrapanie i bezdech senny

SZUKASZ LARYNGOLOGA?

  ZAREZERWUJ TERMIN:

  Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum
  Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do umówienia wizyty lub badania.

  SPECJALIŚCI

  LEK. MED.
  JAKUB KWIATKOWSKI

  otolaryngolog, alergolog

  DR N. MED.
  SZCZEPAN BRATEK

  laryngolog

  LEK. MED. MARZENA PIETRZAK

  otolaryngolog

  CENNIK

  Interesuje Cię koszt świadczeń w ramach poradni laryngologicznej?

  GALERIA