UNIT LARYNGOLOGICZNY

Choroby gardła, ucha, nosa czy krtani są dość częstym problemem w naszej populacji. Diagnozujemy je niechętnie, ponieważ badania laryngologiczne kojarzą nam się z czymś wyjątkowo nieprzyjemnym. W holsäMED schorzenia tego typu diagnozujemy jednak przy pomocy najnowocześniejszego unitu laryngologicznego, dzięki czemu badanie jest komfortowe dla pacjenta.

Unit laryngologiczny jest sprzętem medycznym będącym jednocześnie stanowiskiem pracy laryngologa. Ma budowę modułową, co pozwala na przeprowadzenie wielu szczegółowych badań, w tym badań endoskopowych, oraz podstawowych zabiegów, takich jak np. płukanie czy przedmuchiwanie uszu. Urządzenie to stwarza laryngologowi komfortowe warunki i usprawnia jego pracę, ponieważ wszystko, co jest potrzebne znajduje się pod ręką. Urządzenie wyposażone jest w monitor wyświetlający obrazy o bardzo wysokiej rozdzielczości, co pozwala na dokładną diagnostykę.

ZABIEGI WYKONYWANE ZA POMOCĄ UNITU LARYNGOLOGICZNEGO

 • fiberoskopię jam nosa i ujść zatok
 • fiberoskopię nosogardła
 • fiberoskopię nosa - gardła i krtani
 • otoskopię jednego lub obu uszu (ze zdjęciem jpg.)

WYKONAJ BADANIE LARYNGOLOGICZNE W KOMFORTOWYCH WARUNKACH!

  ZAREZERWUJ TERMIN

  Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do umówienia wizyty lub badania.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum Sp. z o.o. w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000) oraz otrzymywanie "informacji handlowych" w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.