PORADNIA GENETYCZNA

Nasza poradnia genetyczna w Katowicach zajmuje się diagnostyką chorób uwarunkowanych genetycznie (chorób jednogenowych, zespołów aberracji chromosomowych, chorób wieloczynnikowych). Odpowiada więc za poradnictwo genetyczne w rodzinach, w których rozpoznano lub podejrzewa się chorobę genetyczną oraz rodzinach, w których występuje niepowodzenie rozrodu (brak ciąży, poronienia samoistne, martwy poród). Genetyk w Katowicach wykonuje także diagnostykę prenatalną w kierunku chorób i wad rozwojowych uwarunkowanych genetycznie.

Nasz lekarz genetyk w Katowicach prowadzi konsultacje genetyczne oraz zleca badania DNA wykonywane metodą Sangera (BRCA1, BRCA2, CHEK2, NBS1, PALB2) i sekwencjonowania nowej generacji, tj.NGS (BRCA1, BRCA2). Oferowane przez holsäMED badania wykonać można na każdym etapie życia – u płodu będącego jeszcze w łonie matki, w okresie dzieciństwa (zobacz: genetyk dziecięcy w Katowicach) oraz w dorosłości.

holsäMED to przychodnia w Katowicach, której zależy na komforcie pacjentów, dlatego rejestracja na wizytę odbywa się telefonicznie. Wystarczy zadzwonić na naszą infolinię od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 20 i umówić termin spotkania. Zapraszamy do wybrania holsäMED i skorzystania z naszych usług!

KATOWICE - LIBERO

LIBERO Katowice
poziom +2
ul. Kościuszki 229

KATOWICE - KOTLARZA

ul. Kotlarza 6

SPECJALIŚCI

DR N. MED.
JACEK PILCH

genetyk, pediatra

POTRZEBUJESZ GENETYKA?

  ZAREZERWUJ TERMIN

  Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do umówienia wizyty lub badania.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum Sp. z o.o. w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000) oraz otrzymywanie "informacji handlowych" w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

  CENNIK

  Interesuje Cię koszt świadczeń w ramach poradni genetycznej?