Kompleksowy zakres świadczeń medycyny pracy. W ofercie badania wstępne, okresowe, kontrolne, badania kierowców, badania do celów sanitarno -epidemiologicznych.

Medycyna pracy Katowice

W holsäWORK współpracujemy z zakładami pracy i podmiotami prywatnymi w zakresie świadczeń medycyny pracy. Wykonujemy badania wstępne, okresowe, kontrolne, badania kierowców, badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Badanie profilaktyczne przeprowadzamy na podstawie skierowania wydanego przez pracodawcę, który pokrywa również jego koszty. Po uprzednim umówieniu wizyty pacjenci mogą wykonać w jednym miejscu i w ciągu jednego dnia zarówno badania, jak i wszystkie wskazane w skierowaniu konsultacje lekarskie. W ramach holsäWORK funkcjonuje laboratorium medyczne wraz z punktem pobrań.

W celu zapewnienia profilaktycznej opieki zdrowotnej nad pracownikiem
pracodawca powinien zawrzeć pisemną umowę z placówką medycyny pracy.
Podmioty zainteresowane nawiązaniem współpracy w tym zakresie zapraszamy do kontaktu z koordynatorem pod numerem telefonu:+48 508 804 193.

INFOLINIA

32 506 50 85
pon. – pt. 8:00 – 20:00
info@holsaMED.pl

GODZINY OTWARCIA

pon.-pt.: 8:00 – 20:00
sob.: 8:00 – 15:00
niedz.: nieczynne

WSPÓŁPRACA

Prosimy o kontakt pod nr telefonu:
+48 515 296 238

OFERTA

BADANIA
WSTĘPNE

Badania przed przyjęciem do pracy i przy zmianie stanowiska, gdzie występują czynniki szkodliwe dla zdrowia lub warunki uciążliwe.

BADANIA
OKRESOWE

Badania potwierdzające zdolność pracownika do wykonywania pracy na dotychczasowym stanowisku pracy w zależności od stanu zdrowia pracownika oraz warunków typowych środowiska pracy.

BADANIA
KONTROLNE

Badania sprawdzające zdolność pracownika do wykonywania obowiązków i ewentualnych przeciwwskazań do wykonywania pracy na obecnym stanowisku. Badania po trwającej dłużej niż 30 dni absencji chorobowej.

BADANIA
KIEROWCÓW

Badania kierowców zawodowych, amatorów, pracowników wykonujących prace wymagające szczególnej sprawności psychoruchowej. Badania psychologiczne, okulistyczne, neurologiczne, laryngologiczne, laboratoryjne.

BADANIA
SPECJALISTYCZNE

Konsultacje neurologiczne, laryngologiczne, okulistyczne, dermatologiczne wymagane przy pracy w warunkach szczególnych.

BADANIA
SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNE

Badania wykluczające schorzenia będące przeciwwskazaniem do pracy w kontakcie z żywnością lub schorzenia przenoszone drogą kropelkową u pracowników, których charakter pracy wymaga częstego kontaktu z innymi ludźmi.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

  SKONTAKTUJ SIĘ
  Z NAMI:

  Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do przedstawienia oferty.

  SPECJALIŚCI

  LEK. MED.
  DOMINIKA POWROŹNIK

  okulista

  LEK. MED.
  JAKUB KWIATKOWSKI

  laryngolog, alergolog

  LEK. MED.
  AGATA CIESIELSKA-KONDYS

  lekarz medycyny pracy, internista

  DR N. MED.
  VIOLETTA SOCHOLIK

  lekarz medycyny pracy, laryngolog