Kompleksowy zakres świadczeń medycyny pracy. Badania wstępne, okresowe, kontrolne, badania kierowców, badania do celów sanitarno -epidemiologicznych.

O NAS

W holsäWORK współpracujemy z zakładami pracy i podmiotami prywatnymi w zakresie świadczeń medycyny pracy. Wykonujemy badania wstępne, okresowe, kontrolne, badania kierowców, badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Badanie profilaktyczne przeprowadzamy na podstawie skierowania wydanego przez pracodawcę, który pokrywa również jego koszty. Po uprzednim umówieniu wizyty pacjenci mogą wykonać w jednym miejscu i w ciągu jednego dnia zarówno badania, jak i wszystkie wskazane w skierowaniu konsultacje lekarskie. W ramach holsäWORK funkcjonuje laboratorium medyczne wraz z punktem pobrań.

W celu zapewnienia profilaktycznej opieki zdrowotnej nad pracownikiem
pracodawca powinien zawrzeć pisemną umowę z placówką medycyny pracy.
Podmioty zainteresowane nawiązaniem współpracy w tym zakresie zapraszamy do kontaktu z koordynatorem pod numerem telefonu:+48 515 296 238.

INFOLINIA

32 506 50 85
pon. – pt. 8:00 – 20:00
info@holsaMED.pl

GODZINY OTWARCIA

pon.-pt.: 8:00 – 20:00
sob.: 9:00 – 18:00
niedz.: nieczynne

WSPÓŁPRACA

Patrycja Lodek
+48 515 296 238

OFERTA

BADANIA
WSTĘPNE

Badania przed przyjęciem do pracy i przy zmianie stanowiska, gdzie występują czynniki szkodliwe dla zdrowia lub warunki uciążliwe.

BADANIA
OKRESOWE

Badania potwierdzające zdolność pracownika do wykonywania pracy na dotychczasowym stanowisku pracy w zależności od stanu zdrowia pracownika oraz warunków typowych środowiska pracy.

BADANIA
KONTROLNE

Badania sprawdzające zdolność pracownika do wykonywania obowiązków i ewentualnych przeciwwskazań do wykonywania pracy na obecnym stanowisku. Badania po trwającej dłużej niż 30 dni absencji chorobowej.

BADANIA
KIEROWCÓW

Badania kierowców zawodowych, amatorów, pracowników wykonujących prace wymagające szczególnej sprawności psychoruchowej. Badania psychologiczne, okulistyczne, neurologiczne, laryngologiczne, laboratoryjne.

BADANIA
SPECJALISTYCZNE

Konsultacje neurologiczne, laryngologiczne, okulistyczne, dermatologiczne wymagane przy pracy w warunkach szczególnych.

BADANIA
SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNE

Badania wykluczające schorzenia będące przeciwwskazaniem do pracy w kontakcie z żywnością lub schorzenia przenoszone drogą kropelkową u pracowników, których charakter pracy wymaga częstego kontaktu z innymi ludźmi.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

SKONTAKTUJ SIĘ
Z NAMI


SPECJALIŚCI

LEK. MED.
TOMASZ ZAKRZEWSKI

lekarz rodzinny, lekarz medycyny pracy

LEK. MED.
JOLANTA MICHALSKA

lekarz medycyny pracy

LEK. MED.
DOMINIKA POWROŹNIK

okulista

LEK. MED.
JAKUB KWIATKOWSKI

laryngolog

LEK. MED.
MIKOŁAJ BIŁUSIAK

laryngolog