PORADNIA UROLOGICZNA

Urolog w Katowicach zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu moczowo-płciowego, w tym nerek, moczowodów, pęcherza moczowego cewki moczowej oraz naczyń nerkowych. Choroby układu moczowo-płciowego mogą dotyczyć zarówno mężczyzn, jak i kobiet, niezależnie od ich wieku. Dlatego, choć najczęściej występują u osób starszych, to z usług urologów korzystają także osoby młodsze, w tym nawet dzieci. Nasza poradnia urologiczna w Katowicach zajmuje się problemami z nietrzymaniem moczu, infekcjami układu moczowo-płciowego, chorobami nowotworowymi pęcherza moczowego i nerek oraz rozrostem gruczołu krokowego u mężczyzn. Badanie urologiczne oferowane przez holsäMED jest zatem kluczowym elementem w diagnostyce i planowaniu skutecznego leczenia.

Urolog Katowice – specjalistyczna Opieka w holsäMED

Nasza przychodnia w Katowicach oferuje konsultacje medyczne i badania urologiczne, takie jak: USG, badanie per rectum, badanie palpacyjne, badanie urodynamiczne, urografia, cystoskopia oraz badanie zewnętrznych narządów płciowych. Lekarz urolog przeprowadza także laserowe leczenie nietrzymania moczu czy wstrzyknięcie okołocewkowe preparatu BULKAMID. Tak szerokie spektrum dostępnych badań i terapii umożliwia nam dokładną diagnostykę i skuteczne leczenie wielu schorzeń urologicznych. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi i najnowszym metodom leczenia, nasi pacjenci mogą liczyć na opiekę medyczną na najwyższym poziomie. Co ważne, w holsäMED urolog w Katowicach przyjmuje wyłącznie w ramach NFZ (Narodowego Funduszu Zdrowia).

Chcesz umówić się na wizytę lekarską do dobrego urologa? Wystarczy, że zadzwonisz na naszą infolinię od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 20. W holsäMED staramy się minimalizować czas oczekiwania, aby jak najszybciej móc zająć się Twoimi problemami zdrowotnymi. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – dobry urolog w Katowicach z holsäMED pomoże rozwiązać Twoje problemy związane z układem moczowo-płciowym!

KATOWICE LIBERO

CH Libero Katowice
poziom +2
ul. Kościuszki 229

KATOWICE - KOTLARZA

ul. Kotlarza 6

LECZONE SCHORZENIA

 • infekcje układu moczowego
 • nietrzymanie moczu
 • kamica moczowa (nerkowa)
 • przetoki moczowe
 • zaburzenia wzwodu i erekcji
 • żylaki powrózka nasiennego
 • zwężenie cewki moczowej
 • choroby nowotworowe układu moczowo-płciowego
 • choroby prostaty

SZUKASZ UROLOGA?

  ZAREZERWUJ TERMIN:

  Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum
  Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do umówienia wizyty lub badania.

  DR N. MED.
  MARCIN
  SZKODNY

  urolog

  LEK. MED.
  JACEK
  ZDANOWICZ

  urolog

  CENNIK

  Interesuje Cię koszt świadczeń w ramach poradni urologicznej?