LECZENIE NIETRZYMANIA MOCZU

Nietrzymanie moczu to powszechna przypadłość kobiet, choć wciąż jest tematem tabu. Mimowolne popuszczanie moczu może stanowić źródło dużego dyskomfortu. Czy wiesz, że możesz wybrać kilka zupełnie nieinwazyjnych lub małoinwazyjnych sposobów leczenia, by poradzić sobie z tym problemem?

W holsäMED proponujemy nowoczesne i małoinwazyjne metody leczenia nietrzymania moczu, a w trakcie leczenia Pacjentki objęte są opieką lekarzy oraz fizjoterapeutów uroginekologicznych. Lekarze-specjaliści holsäMED zarekomendują odpowiednie leczenie – skontaktuj się z nami!

INFOLINIA

32 506 50 85
pon. – pt. 8:00 – 20:00
info@holsaMED.pl

KATOWICE - LIBERO

LIBERO Katowice
poziom +2
ul. Kościuszki 229

KATOWICE - KOTLARZA

Wcześniej Śląskie Centrum
Zdrowia Kobiety
ul. Kotlarza 6

OFERTA

BULKAMID

BULKAMID to innowacyjny i unikalny system wypełniania cewki moczowej przy pomocy biokompatybilnego hydrożelu.

MONALISA TOUCH

Laseroterapia przy użyciu lasera MonaLisa Touch jest zabiegiem całkowicie bezinwazyjnym i nie wymaga znieczulenia.

BTL EMSELLA

BTL EMSELLA to jedyne urządzenie na rynku, które wzmacnia mięśnie dna miednicy i eliminuje problem nietrzymania moczu już w 3 tygodnie.

ZADBAJ O ZDROWIE INTYMNE, UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ

  ZAREZERWUJ TERMIN
  Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Holsa Medical Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Holsa Medical Sp. z o.o. "informacji handlowych"w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

  CENNIK

  Chcesz poznać cennik zabiegów leczenia NTM?