LEK.
JAKUB KWIATKOWSKI

otolaryngolog, alergolog

Posiada specjalizację z otolaryngologii, a także z alergologii.
Obecnie związany zawodowo między innymi z Centrum Medycznym holsäMED.

Doktor Kwiatkowski w ramach poradni laryngologicznej zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem schorzeń i wad wrodzonych górnych dróg oddechowych, narząd słuchu i równowagi oraz gruczołów ślinowych. Przeprowadza również fiberoskopię, a także otoskopię przy pomocy nowoczesnego unitu laryngologicznego z videofiberoskopem. Jako alergolog Doktor Kwiatkowski poszerza diagnostykę o choroby wywoływane przez różnego rodzaju alergeny.

Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kursach oraz stażach. Wiedzę teoretyczną uzupełnia oraz uaktualnia, uczestnicząc w zjazdach i kongresach naukowych.

LEK.
JAKUB KWIATKOWSKI

otolaryngolog, alergolog

POTRZEBUJESZ LARYNGOLOGA?

    ZAREZERWUJ TERMIN

    Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do umówienia wizyty lub badania.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum Sp. z o.o. w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000) oraz otrzymywanie "informacji handlowych" w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.