MGR Małgorzata Chodyła

Dietetyk Kliniczny, Psychodietetyk

Absolwentka studiów medycznych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Od kilku lat regularnie poszerza swoją wiedzę, biorąc udział w licznych szkoleniach, kursach, webinarach z zakresu dietetyki klinicznej. Członek Polskiego Towarzystwa Dietetyki.

Zajmuję się pacjentami zarówno zdrowymi, jak i chorymi, głównie ze schorzeniami metabolicznymi (insulinooproność, cukrzyca, nadwaga, otyłość), ale także chorobami wewnętrznymi (m.in zaburzenia funkcjonowania tarczycy oraz innych narządów).

Ponadto z powodzeniem zajmuję się żywieniem w niepłodności, zaburzeniach owulacji oraz programowaniem żywienia kobiety w trakcie ciąży i po połogu. Zakres mojej specjalizacji to dietetyka hormonalna. Oferuję profesjonalne konsultacje również z zakresu żywienia dzieci i młodzieży oraz pacjentów z różnymi chorobami klinicznymi.

MGR Małgorzata Chodyła

Dietetyk Kliniczny, Psychodietetyk

Potrzebujesz dietetyka?

    ZAREZERWUJ TERMIN

    Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do umówienia wizyty lub badania.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum Sp. z o.o. w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000) oraz otrzymywanie "informacji handlowych" w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.