DR N. MED.
SZCZEPAN BRATEK

laryngolog

Absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalista laryngolog.

Uczestnik licznych krajowych i zagranicznych kursów. Doświadczenie zdobywał m.in. podczas staży specjalistycznych w Austrii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Czechach, Holandii.

Aktualnie zawodowo związany z kilkoma ośrodkami laryngologicznymi na terenie kraju oraz Centrum Medycznym holsäMED.

Główne obszary zainteresowania zawodowego Doktora Bratka to diagnostyka i leczenie stanów zapalnych zatok przynosowych, polipów nosa oraz diagnostyka i leczenie bezdechów sennych i chrapania.

Prowadzi strony internetowe poświęcone diagnostyce i leczeniu schorzeń laryngologicznych. Pomysłodawca, współorganizator i wykładowca I Śląskiego Forum Laryngologicznego w Katowicach.

DR N. MED.
SZCZEPAN BRATEK

laryngolog

POTRZEBUJESZ LARYNGOLOGA?

    ZAREZERWUJ TERMIN

    Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do umówienia wizyty lub badania.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum Sp. z o.o. w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000) oraz otrzymywanie "informacji handlowych" w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.