DR HAB. N. MED.
KRZYSZTOF ZAPAŁOWICZ

specjalista neurochirurgii i neurotraumatologii

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi oraz podyplomowych studiów z Medycyny Bólu na Uniwersytecie Jagiellońskim. Odbył liczne krajowe i zagraniczne szkolenia z chirurgii kręgosłupa oraz technik leczenia bólu.

Członek Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa, Polskiego Towarzystwa Badania Bólu, Europejskiego Towarzystwa Kręgosłupa (EUROSPINE) oraz Fundacji na Rzecz Osteosyntezy Kręgosłupa (AOSpine).

Przedmiotem szczególnych zainteresowań zawodowych doktora Zapałowicza jest:

 • leczenie chorób kręgosłupa
 • leczenie nerwów obwodowych
 • leczenie bólu

Podczas konsultacji wykonuje blokady przeciwbólowe pod kontrolą USG: iniekcje preparatów przeciwbólowych i przeciwzapalnych w pobliżu kręgosłupa i nerwów obwodowych. Udziela także porad oraz wykonuje operacje z zakresu patologii czaszki i mózgu (choroby naczyniowe i nowotwory, urazy, infekcje).

 

DR HAB. N. MED.
KRZYSZTOF ZAPAŁOWICZ

specjalista neurochirurgii i neurotraumatologii

SZUKASZ NEUROCHIRURGA?

  ZAREZERWUJ TERMIN

  Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do umówienia wizyty lub badania.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum Sp. z o.o. w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000) oraz otrzymywanie "informacji handlowych" w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.