DR N. MED.
WOJCIECH SZANECKI

ginekolog położnik, specjalista ginekologii onkologicznej

Specjalista w dziedzinie Położnictwa i Ginekologii, a także Ginekologii Onkologicznej. W 2003 roku ukończył studia na Wydziale Lekarskim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Pracę zawodową zaczął w 2004 roku w Klinice Endokrynologii Ginekologicznej SP CSK SUM w Katowicach, gdzie w 2009 roku obronił rozprawę doktorską. Obecnie pracuje jako adiunkt w Klinice Ginekologii i Położnictwa Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, gdzie prowadzi odcinek ginekologii operacyjnej i ginekologii onkologicznej.

Dr Szanecki nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w krajowych i zagranicznych kursach i szkoleniach z zakresu ginekologii.

Szkolenia i certyfikaty:

 • Certyfikat uczestnictwa w warsztacie edukacyjnym „Szkoła onkologii ginekologicznej”
 • Certyfikat udziału w kursie kolposkopii
 • Dyplom uczestnictwa w kongresie „International College of Out-Patient Gynecology”
 • Dyplom uczestnictwa w IX kongresie Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patofizjologii Szyjki Macicy
 • Certyfikat uczestnictwa w warsztatach XI Krajowej Konferencji Szkoleniowej Ginekologii i Położnictwa

Odbył liczne staże zagraniczne m.in. w Bresci (Włochy), Lund (Szwecja), Winnipeg (Kanada) oraz krajowe (Kielce, Kraków, Poznań, Warszawa).

Dr Szanecki specjalizuje się w prowadzeniu ciąży, diagnostyce i leczeniu niepłodnych par oraz leczeniu operacyjnym łagodnych i złośliwych nowotworów układu płciowego kobiety w technikach klasycznych oraz małoinzwazyjnych (laparoskopia, histerskopia).

DR N. MED.
WOJCIECH SZANECKI

ginekolog położnik, specjalista ginekologii onkologicznej

POTRZEBUJESZ GINEKOLOGA?

  ZAREZERWUJ TERMIN

  Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do umówienia wizyty lub badania.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum Sp. z o.o. w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000) oraz otrzymywanie "informacji handlowych" w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.