LEK.
WOJCIECH MARUSZCZYK

okulista

Ukończył Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach w 2011 roku. Doświadczenie zdobywał w czasie licznych staży w kraju i zagranicą, w tym w Ophthalmology Department, Tel-Aviv Sourasky Medical Centre, Sackler Faculty of Medicine, Tel Aviv University, Israel w 2017 roku.

Autor i współautor licznych publikacji naukowych traktujących m.in. o toksoplazmozie narządu wzroku oraz zastosowaniu fluorochinolonów w okulistyce.

Aktualnie zawodowo związany z Centrum Medycznym holsäMED oraz Kliniką Okulistyki przy ul. Ceglanej w Katowicach jako Asystent.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób oczu. Do szczególnych zainteresowań Doktora Maruszczyka należą jaskra oraz jej chirurgiczne leczenie, a także okuloplastyka, czyli chirurgia plastyczna oczu.

LEK.
WOJCIECH MARUSZCZYK

okulista

POTRZEBUJESZ OKULISTY?

    ZAREZERWUJ TERMIN

    Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do umówienia wizyty lub badania.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum Sp. z o.o. w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000) oraz otrzymywanie "informacji handlowych" w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.