zdrowie kobiety katowice

Przestrzeń zdrowia kobiety. Kompleksowa oferta usług medycznych, odpowiadająca na potrzeby kobiet w każdym wieku.

O NAS

holsäLADY to miejsce stworzone z myślą o zdrowiu kobiety. Wspólnie ze ekspertami z zakresu ginekologii i położnictwa, perinatologii, ginekologii estetycznej, chirurgii, fizjoterapii i rehabilitacji opracowaliśmy ofertę odpowiadającą na potrzeby kobiet w każdym wieku.

Zapewniamy pełen zakres świadczeń medycznych, począwszy od profilaktycznych badań, konsultacji ginekologicznych, poprzez prowadzenie ciąży, badania prenatalne, szkołę rodzenia i rehabilitację poporodową, aż po leczenie nietrzymania moczu i zabiegi estetyczne okolic intymnych.

W holsäLADY zostaniesz otoczona troskliwą opieką doświadczonych lekarzy specjalistów i personelu medycznego. Zadbamy nie tylko o Twoje zdrowie, ale i dobre samopoczucie oraz komfort podczas pobytu w naszym centrum.

prowadzenie ciąży katowice

INFOLINIA

32 506 50 85
pon. – pt. 8:00 – 20:00
info@holsaMED.pl

GODZINY OTWARCIA

pon.-pt.: 8:00 – 20:00
sob.: 9:00 – 18:00
niedz.: nieczynne

ADRES

LIBERO Katowice
poziom +2
ul. Kościuszki 229

OFERTA

Każdemu etapowi życia kobiety towarzyszy szereg zmian fizjologicznych. Dziewczynki dojrzewają, stają się kobietami, rozpoczynają inicjację seksualną. Kolejnym etapem jest ciąża i macierzyństwo. Z upływem czasu kobieta wchodzi w menopauzę. Każdy z tych okresów jest wyjątkowy. Jednak, aby w pełni cieszyć się swoją kobiecością, należy zadbać o profilaktykę i zdrowie.

 

PORADNIA
GINEKOLOGICZNA

Profilaktyka, diagnostyka i leczenie schorzeń ginekologicznych, dobór metody antykoncepcji, przygotowanie do ciąży, opieka nad kobietą w okresie menopauzy.

PORADNIA
CHORÓB PIERSI

Profilaktyka, rozpoznawanie oraz leczenie schorzeń piersi, w tym mastopatii, dysplazji, raka piersi etc. USG piersi, biopsja gruboigłowa.

PROWADZENIE
CIĄŻY

Kompleksowa opieka nad kobietą w ciąży. Konsultacje lekarskie, USG, badania laboratoryjne i specjalistyczne, fizjoterapia i rehabilitacja.

BADANIA
PRENATALNE

USG genetyczne 3D/4D HD live, echokardiografia płodu, test podwójny, test potrójny, amniopunkcja, biopsja kosmówki, specjalistyczne testy genetyczne.

SZKOŁA
RODZENIA

Zajęcia dla przyszłych rodziców przygotowujące do narodzin dziecka. Teoretyczna i praktyczna wiedza w zakresie porodu, połogu, karmienia piersią oraz pielęgnacji i opieki nad dzieckiem.

GINEKOLOGIA
ESTETYCZNA

Zabiegi poprawiające wygląd i funkcjonalność kobiecych narządów intymnych. Rewitalizacja pochwy laserem MonaLisa Touch, labioplastyka, powiększanie punktu G etc.

LECZENIE
NIETRZYMANIA MOCZU

Kompleksowa oferta leczenia NTM. Leczenie zachowawcze i farmakologiczne. Zabiegi specjalistyczne. Laserowe leczenie NTM MonaLisa Touch, EMSELLA.

REHABILITACJA
UROGINEKOLOGICZNA

Fizjoterapia ginekologiczna, położnicza i urologiczna. Kinezyterapia, fizykoterapia, terapia manualna, masaż leczniczy.

PROFILAKTYKA
NOWOTWOROWA

Przesiewowe badania w kierunku nowotworów kobiecych, specjalistyczne badania laboratoryjne, konsultacje genetyczne.

TRENING PERSONALNY
W CIĄŻY I PO PORODZIE

Opieka doświadczonego trenera personalnego. Zestaw ćwiczeń indywidualnie dopasowanych do potrzeb i stanu zdrowia kobiety.

POTRZEBUJESZ LEKARZA?

  ZAREZERWUJ TERMIN
  Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Holsa Medical Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Holsa Medical Sp. z o.o. "informacji handlowych"w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

  SPECJALIŚCI

  LEK. MED.
  ANNA WAJDA

  ginekolog położnik

  LEK. MED.
  DOMINIKA ŁUBIK

  ginekolog położnik

  LEK. MED.
  IMAN HIJAZI

  ginekolog, położnik

  LEK. MED. ALEKSANDRA
  DOBOSZYŃSKA-ZUBIK

  ginekolog położnik

  DR N. MED. WIOLETTA
  ROZMUS-WARCHOLIŃSKA

  ginekolog położnik, perinatolog

  DR N. MED.
  ALEKSANDER ILSKI

  ginekolog położnik

  LEK. MED.
  ŁUKASZ SZWACZKA

  ginekolog położnik

  DR N. MED.
  ANETA WALASZEK-GRUSZKA

  ginekolog położnik

  LEK. MED.
  RADOSŁAW ZUBIK

  ginekolog położnik

  LEK. MED.
  ZOFIA AUGUSTYNIAK

  ginekolog położnik

  DR N. MED.
  WOJCIECH SZANECKI

  ginekolog położnik

  DR N. MED.
  TOMASZ GRUSZKA

  chirurg

  ARTUR JURCZYK

  trener personalny

  CENNIK

  Pierwsza konsultacja ginekologiczna z USG 200 zł
  Kolejna konsultacja ginekologiczna z USG 150 zł
  Pierwsza i kolejna konsultacja ginekologiczna bez USG 150 zł
  Prowadzenie ciąży – pierwsza wizyta z USG 220 zł
  Prowadzenie ciąży – kolejna wizyta z USG 200 zł
  Cytologia płynna (LBC) 80 zł
  Cytologia płynna (LBC) + HPV 14 195 zł
  Cytologia płynna (LBC) + HPV 14 + CINtec PLUS Cytology 420 zł
  Cytologia płynna (LBC) + HPV 37 400 zł
  Cytologia płynna (LBC) + HPV 37 + CINtec PLUS Cytology 550 zł
  Cytologia płynna (LBC) + CINtec PLUS Cytology 250 zł
  CINtec PLUS Cytology 220 zł
  HPV DNA 14 – wykrywanie i genotypowanie 14 typów HPV 160 zł
  HPV DNA 37 – wykrywanie i genotypowanie 37 typów HPV 360 zł
  BRCA1 (met. PCR – sekwencjonowanie Sangera) 380 zł
  BRCA2 (met. PCR – sekwencjonowanie Sangera) 550 zł
  BRCA1 i BRCA2 (sekwencjonowanie NGS) 1599 zł

  Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

  CZYTASZ I WIESZ

  4 marca 2021

  Dzień Kobiet w HolsäMED!

  Święto kobiet tuż, tuż! W holsäLADY codziennie dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie kobiet w każdym wieku. 8 marca będzie jednak wyjątkowy! Tego dnia chcemy pokazać Wam jak wielką siłę i pewność siebie daje profilaktyka zdrowotna. Przygotowaliśmy dla naszych pacjentek bezpłatne konsultacje ze specjalistami z dziedziny ginekologii estetycznej oraz uroginekologii, a także rabat na pakiet zabiegów eliminujących problem wysiłkowego nietrzymania moczu. Nie czekaj, zadbaj o swoje zdrowie intymne z holsäLADY już dzisiaj!

  dieta wegańska w ciąży
  26 lutego 2021

  Dieta wegańska i wegetariańska w ciąży

  Diety wegańska i wegetariańska mają coraz więcej zwolenników. Wśród osób świadomie rezygnujących z mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego znajduje się także coraz więcej kobiet w ciąży. Czy dieta oparta wyłącznie na produktach roślinnych jest zdrowa dla przyszłych mam czy może wręcz przeciwnie? A co z popularnym przekonaniem, że dzieci weganek i wegetarianek rodzą się mniejsze i częściej obciążone są wadami rozwojowymi? W naszym artykule postaramy się udzielić odpowiedzi na wszystkie te pytania.

  lekarka robiąca usg kobiecie w ciąży
  29 stycznia 2021

  Kalendarz badań w ciąży – tydzień po tygodniu

  Właśnie dowiedziałaś się, że jesteś w ciąży? W takim razie przed Tobą ważnych 9 miesięcy. Od teraz będziesz pod ścisłą kontrolą lekarza, który zgodnie z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników będzie zlecał Ci kolejne badania. Choć ich lista jest długa, to dzięki nim zyskasz pewność, że zarówno z Tobą jak i z maluszkiem wszystko jest w porządku, a ciąża rozwija się prawidłowo. Jakie badania czekają Cię na przestrzeni najbliższych miesięcy? Przeczytaj nasz artykuł, a poznasz odpowiedź!