LEK. MED.
RADOSŁAW ZUBIK

specjalista ginekologii i położnictwa

Absolwent Wydziału Lekarskiego w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.
Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników oraz Sekcji Ultrasonografii PTGiP.

Ukończył studia podyplomowe „Prawo w ochronie zdrowia” na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego.

Specjalista Ginekologii i Położnictwa, obecnie zawodowo związany m.in. z Oddziałem Ginekologiczno – Położniczym w Knurowie jako starszy asystent oraz Centrum Medycznym holsäMED.

Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kursach oraz stażach. W 2007 roku ukończył kurs laparoskopii w European Institute Of Telesurgery w Strasbourgu. Posiada Certyfikat The Fetal Medicine Foundation w zakresie ultrasonografii I trymestru ciąży oraz certyfikaty Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników w zakresie badań prenatalnych, echokardiografii płodowej i badań dopplerowskich w ciąży.

Zajmuje się m.in. laparoskopią w niepłodności, chorobach jajników i jajowodów oraz mięśniakach macicy. Jest również specjalistą z wieloletnim stażem w zakresie badań prenatalnych.

LEK. MED.
RADOSŁAW ZUBIK

specjalista ginekologii i położnictwa

POTRZEBUJESZ LEKARZA?

    ZAREZERWUJ TERMIN

    Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do umówienia wizyty lub badania.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum Sp. z o.o. w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000) oraz otrzymywanie "informacji handlowych" w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.