LEK. MED. ANNA WAJDA

specjalista ginekologii i położnictwa

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Przez 7 lat pracowała w Klinice Perinatologii i Ginekologii na stanowisku asystenta. W 2014 roku uzyskała tytuł specjalisty położnictwa i ginekologii.

Ukończyła liczne kursy dotyczące diagnostyki ultrasonograficznej, w tym diagnostyki dopplerowskiej oraz kurs IOTA dotyczący guzów jajnika. Posiadacertyfikat PTU PTG w zakresie wykonywania badań ultrasonograficznych w ginekologii i położnictwie.

Obecnie związana zawodowo z Centrum Medycznym holsäMED oraz Kliniką Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej Gyncentrum. Współpracuje także ze Śląskim Instytutem Matki i Dziecka w Chorzowie.

Przedmiotem szczególnych zainteresowań zawodowych dr Wajdy są:

  • Zaburzenia płodności
  • Prowadzenie ciąży fizjologicznej oraz powikłanej.

Dr Wajda zajmuje się również:

  • Diagnostyką schorzeń sromu
  • Chorobami szyjki i jamy macicy( ECU, polipy)
  • Zaburzeniami miesiączkowania
  • Zindywidualizowanym poradnictwem antykoncepcyjnym

LEK. MED.
ANNA WAJDA

specjalista ginekologii i położnictwa

POTRZEBUJESZ GINEKOLOGA?

ZAREZERWUJ TERMIN
Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Holsa Medical Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Holsa Medical Sp. z o.o. "informacji handlowych"w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.