PROWADZENIE CIĄŻY

W poradni ginekologicznej holsäMED, zajmującej się prowadzeniem ciąży, udzielane są świadczenia w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz prywatne.

W holsäMED doświadczony zespół lekarzy ginekologów-położników, perinatologów, położnych, pielęgniarek, fizjoterapeutów i rehabilitantów zadba o prawidłowy przebieg ciąży oraz zdrowie przyszłej mamy i jej dziecka. Świadczymy usługi medyczne w zakresie:

 • konsultacji specjalistycznych
 • prowadzenia ciąży
 • badań prenatalnych
 • opieki poporodowej
 • rehabilitacji i fizjoterapii dla w kobiet ciąży i po porodzie

Wizyty w holsäMED przebiegają w przytulnych gabinetach, przyjaznej atmosferze, w czasie pozwalającym na szczegółowy wywiad medyczny i swobodną rozmowę z lekarzem. Na miejscu zapewniamy dostęp do specjalistycznych badań laboratoryjnych oraz zaawansowanej diagnostyki obrazowej. Do dyspozycji Pacjentek jest punkt pobrań, gdzie w dogodnym dla siebie terminie, mogą wykonać wymagane badania.

Planujesz ciążę? Właśnie dowiedziałaś się, że zostałaś mamą? Szukasz ginekologa, który poprowadzi Twoją ciążę? Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą prowadzenia ciąży w ramach pakietu BEZPIECZNA CIĄŻA.

INFOLINIA

32 506 50 85
pon. – pt. 8:00 – 20:00
info@holsaMED.pl

KATOWICE - LIBERO

LIBERO Katowice
poziom +2
ul. Kościuszki 229

KATOWICE - KOTLARZA

Wcześniej Śląskie Centrum
Zdrowia Kobiety
ul. Kotlarza 6

OFERTA

WIZYTY CIĄŻOWE

Specjaliści holsäMED towarzyszą przyszłej mamie od pierwszych dni ciąży. Kontrolują prawidłowy przebieg ciąży, dbają o zdrowie kobiety i odpowiadają na wszystkie nurtujące ją pytania. W zależności od przebiegu ciąży, zgodnie z polskimi i światowymi standardami, kierują na wymagane badania i konsultacje specjalistyczne. Wszystko po to, by przyszła mama czuła się pewnie i bezpiecznie. Dla komfortu ciężarnych wizyty umawiane są na konkretną godzinę tak, by nie wiązały się z długim oczekiwaniem w poczekalni.

USG CIĄŻOWE

W trakcie prawidłowo przebiegającej ciąży badanie USG powinno być wykonane przynajmniej 3 razy: pomiędzy 11. a 14. tygodniem ciąży, pomiędzy 18. a 23. oraz pomiędzy 28. a 32. tygodniem ciąży. Badanie ultrasonograficzne jest podstawowym narzędziem diagnostycznym w przebiegu ciąży i na każdym etapie ciąży ma inny cel i specyfikę. Nie wpływa niekorzystnie na rozwój płodu. W holsäMED badanie USG wykonują ginekolodzy-położnicy posiadający kwalifikacje potwierdzone międzynarodowymi certyfikatami. Dysponujemy nowoczesnymi aparatami USG z prezentacją 3D/4D z możliwością wydruku zdjęć i nagrania filmu z badania.

BADANIA W CIĄŻY

W holsäMED wykonujemy wszystkie badania dla kobiet w ciąży, zgodnie z obowiązującymi standardami opieki okołoporodowej. Kobiety spodziewające się dziecka mogą wykonać w naszym centrum medycznym zarówno badania diagnostyczne, jak i konsultacje medyczne ze specjalistami w trakcie trwania ciąży. Oferta kierowana jest również dla Pań, których ciąża nie jest prowadzona w holsäMED.

BADANIA PRENATALNE

Badania prenatalne pozwalają określić ryzyko wystąpienia aberracji chromosomowych oraz rozpoznanie wielu wad wrodzonych u płodu. Przesiewowe badania prenatalne powinna wykonać każda kobieta spodziewająca się dziecka, bez względu na wiek. Badania te oparte są na ocenie ultrasonograficznej płodu i badaniu krwi matki. Gdy wynik badań przesiewowych jest wątpliwy lub wskazuje na wystąpienie nieprawidłowości płodu lekarz kieruje pacjentkę na badania inwazyjne. W holsäMED wykonujemy pełen zakres badań prenatalnych, korzystamy z najnowocześniejszych aparatów USG i współpracujemy z doświadczonymi specjalistami w zakresie ginekologii, położnictwa i perinatologii.

SZKOŁA RODZENIA

Z myślą o przyszłych rodzicach uruchomiliśmy również szkołę rodzenia. W zajęciach mogą uczestniczyć kobiety po 20. tygodniu ciąży wraz z partnerami.  Spotkania w szkole rodzenia mają na celu przekazanie rzetelnej wiedzy i praktycznych wskazówek przygotowujących uczestników do nowej roli. Program ma charakter interdyscyplinarny, a zajęcia prowadzone są przez specjalistów z zakresu: położnictwa, dietetyki, fizjoterapii, psychologii, seksuologii. Szkoła rodzenia to doskonała okazja, by ugruntować wiedzę, wymienić się spostrzeżeniami i pozbyć się niepokoju związanego z porodem, połogiem, kamieniem i pielęgnacją noworodka. Zajęcia prowadzone są w formie wykładów i warsztatów.

9 MIESIĘCY POD KONTROLĄ SPECJALISTY

Z myślą o przyszłych mamach, w oparciu o wiedzę i doświadczenie naszych specjalistów, stworzyliśmy pakiet medyczny „BEZPIECZNA CIĄŻA”. To oferta profesjonalnej opieki specjalistów ginekologii i położnictwa oraz panel świadczeń medycznych i badań laboratoryjnych zgodnych z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. Z pakietu skorzystać mogą panie, które zdecydują się na prowadzenie ciąży w poradni ginekologicznej holsäMED.

ZAKRES KONSULTACJI I BADAŃ W PAKIECIE

Nazwa usługi I
trymestr
II
trymestr
III
trymestr
Wizyta lekarska z USG 3 3 3
Morfologia krwi 3 3 3
Badanie ogólne moczu 3 3 3
Grupa krwi i RH 1
Badanie antygenu HBs 1
Badanie HCV 1 1
Toxoplazmoza IGG 1
Toxoplazmoza IGM 1
Różyczka IGG 1
Różyczka IGM 1
TSH 1
Cytomegalia IGG 1
Cytomegalia IGM 1
Badanie HIV 1 1
Badanie VDRL 1 1
Glukoza 1
Test obciążenia glukozą (75g) 1
Przeciwciała anty-Rh u kobiet z Rh (-) 1 1
Cytologia 1
Posiew z pochwy w kierunku paciorkowców (GBS) 1
Posiew z odbytu w kierunku paciorkowców (GBS) 1
Instruktaż pielęgnacyjny 1

PROWADZENIE CIĄŻY - W PAKIECIE TANIEJ!

  ZAREZERWUJ TERMIN




  Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Holsa Medical Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Holsa Medical Sp. z o.o. "informacji handlowych"w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

  SPECJALIŚCI

  LEK. MED.
  ANNA WAJDA

  ginekolog położnik

  LEK. MED.
  DOMINIKA ŁUBIK

  ginekolog położnik

  LEK. MED. ALEKSANDRA DOBOSZYŃSKA-ZUBIK

  ginekolog położnik

  CENNIK

  Interesuje Cię koszt prowadzenia ciąży w ramach poradni ginekologicznej?