PROWADZENIE CIĄŻY

W poradni ginekologicznej holsäMED, zajmującej się prowadzeniem ciąży, udzielane są świadczenia w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz prywatne.

W holsäMED doświadczony zespół lekarzy ginekologów-położników, perinatologów, położnych, pielęgniarek, fizjoterapeutów i rehabilitantów zadba o prawidłowy przebieg ciąży oraz zdrowie przyszłej mamy i jej dziecka. Świadczymy usługi medyczne w zakresie:

 • konsultacji specjalistycznych
 • prowadzenia ciąży
 • badań prenatalnych
 • opieki poporodowej
 • rehabilitacji i fizjoterapii dla w kobiet ciąży i po porodzie

Wizyty w holsäMED przebiegają w przytulnych gabinetach, przyjaznej atmosferze, w czasie pozwalającym na szczegółowy wywiad medyczny i swobodną rozmowę z lekarzem. Na miejscu zapewniamy dostęp do specjalistycznych badań laboratoryjnych oraz zaawansowanej diagnostyki obrazowej. Do dyspozycji Pacjentek jest punkt pobrań, gdzie w dogodnym dla siebie terminie, mogą wykonać wymagane badania.

Planujesz ciążę? Właśnie dowiedziałaś się, że zostałaś mamą? Szukasz ginekologa, który poprowadzi Twoją ciążę? Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą prowadzenia ciąży w ramach pakietu BEZPIECZNA CIĄŻA.

badania w ciąży cena katowice

INFOLINIA

32 506 50 85
pon. – pt. 8:00 – 20:00
info@holsaMED.pl

KATOWICE - LIBERO

LIBERO Katowice
poziom +2
ul. Kościuszki 229

KATOWICE - KOTLARZA

ul. Kotlarza 6

OFERTA

WIZYTY CIĄŻOWE

Specjaliści holsäMED towarzyszą przyszłej mamie od pierwszych dni ciąży. Kontrolują prawidłowy przebieg ciąży, dbają o zdrowie kobiety i odpowiadają na wszystkie nurtujące ją pytania. W zależności od przebiegu ciąży, zgodnie z polskimi i światowymi standardami, kierują na wymagane badania i konsultacje specjalistyczne. Wszystko po to, by przyszła mama czuła się pewnie i bezpiecznie. Dla komfortu ciężarnych wizyty umawiane są na konkretną godzinę tak, by nie wiązały się z długim oczekiwaniem w poczekalni.

USG CIĄŻOWE

W trakcie prawidłowo przebiegającej ciąży badanie USG powinno być wykonane przynajmniej 3 razy: pomiędzy 11. a 14. tygodniem ciąży, pomiędzy 18. a 23. oraz pomiędzy 28. a 32. tygodniem ciąży. Badanie ultrasonograficzne jest podstawowym narzędziem diagnostycznym w przebiegu ciąży i na każdym etapie ciąży ma inny cel i specyfikę. Nie wpływa niekorzystnie na rozwój płodu. W holsäMED badanie USG wykonują ginekolodzy-położnicy posiadający kwalifikacje potwierdzone międzynarodowymi certyfikatami. Dysponujemy nowoczesnymi aparatami USG z prezentacją 3D/4D z możliwością wydruku zdjęć i nagrania filmu z badania.

BADANIA W CIĄŻY

W holsäMED wykonujemy wszystkie badania dla kobiet w ciąży, zgodnie z obowiązującymi standardami opieki okołoporodowej. Kobiety spodziewające się dziecka mogą wykonać w naszym centrum medycznym zarówno badania diagnostyczne, jak i konsultacje medyczne ze specjalistami w trakcie trwania ciąży. Oferta kierowana jest również dla Pań, których ciąża nie jest prowadzona w holsäMED.

BADANIA PRENATALNE

Badania prenatalne pozwalają określić ryzyko wystąpienia aberracji chromosomowych oraz rozpoznanie wielu wad wrodzonych u płodu. Przesiewowe badania prenatalne powinna wykonać każda kobieta spodziewająca się dziecka, bez względu na wiek. Badania te oparte są na ocenie ultrasonograficznej płodu i badaniu krwi matki. Gdy wynik badań przesiewowych jest wątpliwy lub wskazuje na wystąpienie nieprawidłowości płodu lekarz kieruje pacjentkę na badania inwazyjne. W holsäMED wykonujemy pełen zakres badań prenatalnych, korzystamy z najnowocześniejszych aparatów USG i współpracujemy z doświadczonymi specjalistami w zakresie ginekologii, położnictwa i perinatologii.

SZKOŁA RODZENIA

Z myślą o przyszłych rodzicach uruchomiliśmy również szkołę rodzenia. W zajęciach mogą uczestniczyć kobiety po 20. tygodniu ciąży wraz z partnerami.  Spotkania w szkole rodzenia mają na celu przekazanie rzetelnej wiedzy i praktycznych wskazówek przygotowujących uczestników do nowej roli. Program ma charakter interdyscyplinarny, a zajęcia prowadzone są przez specjalistów z zakresu: położnictwa, dietetyki, fizjoterapii, psychologii, seksuologii. Szkoła rodzenia to doskonała okazja, by ugruntować wiedzę, wymienić się spostrzeżeniami i pozbyć się niepokoju związanego z porodem, połogiem, kamieniem i pielęgnacją noworodka. Zajęcia prowadzone są w formie wykładów i warsztatów.

9 MIESIĘCY POD KONTROLĄ SPECJALISTY

Z myślą o przyszłych mamach, w oparciu o wiedzę i doświadczenie naszych specjalistów, stworzyliśmy pakiet medyczny „BEZPIECZNA CIĄŻA”. To oferta profesjonalnej opieki specjalistów ginekologii i położnictwa oraz panel świadczeń medycznych i badań laboratoryjnych zgodnych z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. Z pakietu skorzystać mogą panie, które zdecydują się na prowadzenie ciąży w poradni ginekologicznej holsäMED.

 

ZAKRES KONSULTACJI I BADAŃ W PAKIECIE

Nazwa usługi I
trymestr
II
trymestr
III
trymestr
Wizyta lekarska z USG 3 3 3
Morfologia krwi 3 3 3
Badanie ogólne moczu 3 3 3
Grupa krwi i RH 1
Badanie antygenu HBs 1
Badanie HCV 1 1
Toxoplazmoza IGG 1
Toxoplazmoza IGM 1
Różyczka IGG 1
Różyczka IGM 1
TSH 1
Cytomegalia IGG 1
Cytomegalia IGM 1
Badanie HIV 1 1
Badanie VDRL 1 1
Glukoza 1
Test obciążenia glukozą (75g) 1
Przeciwciała anty-Rh u kobiet z Rh (-) 1 1
Cytologia 1
Posiew z pochwy w kierunku paciorkowców (GBS) 1
Posiew z odbytu w kierunku paciorkowców (GBS) 1

PROWADZENIE CIĄŻY - W PAKIECIE TANIEJ!

  ZAREZERWUJ TERMIN:

  Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum
  Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do umówienia wizyty lub badania.

  SPECJALIŚCI

  DR N. MED.
  AGNIESZKA MAREK

  ginekolog, ginekolog dziecięcy

  LEK.
  MATEUSZ KLIMEK

  ginekolog

  LEK.
  MICHAŁ LASKIEWICZ

  ginekolog

  LEK.
  JAROSŁAW HERZYK

  ginekolog

  CENNIK

  Interesuje Cię koszt prowadzenia ciąży w ramach poradni ginekologicznej?