Zadzwoń 32 506 50 85
Umów wizytę
Koszty leczenia
Poradnie specjalistyczne

POTRZEBUJESZ LEKARZA?Zadzwoń:32 506 50 85

Informacje dla Pacjentów dotyczące koronowirusa

Od 23.03.2020 centrum medyczne holsaMED wznawia normalne funkcjonowanie i umożliwia Pacjentom konsultacje ze specjalistami we wszystkich poradniach. Wizyty realizowane będą przy zachowaniu szczególnych środków kontroli i higieny.

koronawirue - informacja dla pacjentów

Jako placówka medyczna w szczególny sposób staramy się dostosować do aktualnej nadzwyczajnej sytuacji, w jakiej wszyscy się znaleźliśmy. Czujemy się odpowiedzialni za Wasze zdrowie i dokładamy wszelkich starań, by umożliwić Wam dostęp do specjalistów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Pacjentów bez objawów Covid – 19, których dostęp do opieki medycznej i szpitalnej został znacznie ograniczony z uwagi na stan epidemiczny, postanowiliśmy uruchomić wszystkie poradnie specjalistyczne holsaMED. Chcemy w ten sposób odciążyć szpitalne izby przyjęć i pracować dla dobra pacjentów wymagających opieki lekarskiej z powodu dolegliwości innych niż koronawirus.

Od 23.03.2020 centrum medyczne holsaMED wznawia normalne funkcjonowanie i umożliwia Pacjentom konsultacje ze specjalistami we wszystkich poradniach. Wizyty realizowane będą przy zachowaniu szczególnych środków kontroli i higieny.

Zapewniamy, że na bieżąco kontrolujemy sytuację i stosujemy się do zaleceń WHO, ECDC i Państwowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Mijający tydzień pozwolił nam na wdrożenie nadzwyczajnych środków ostrożności mających na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa na terenie centrum medycznego:

 • Personel medyczny stosuje jednorazowe maseczki i rękawiczki ochronne.
 • Wszyscy Pacjenci przy wejściu do holsäMED dezynfekują ręce oraz wypełniają ankietę epidemiologiczną.
 • Przed wejściem do centrum medycznego wszystkim mierzona jest temperatura.
 • Monitorujemy liczbę Pacjentów w poczekalniach, informujemy o dystansach jakie mają między sobą zachować.
 • Gabinety i poczekalnie zostały wyposażone w dodatkowe dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk dla Pacjentów.
 • Powierzchnie dotykowe w gabinetach, poczekalniach, toaletach są regularnie wycierane środkiem dezynfekującym.
 • Wszystkie wizyty i badania odbywają się tylko po uprzednim telefonicznym umówieniu wizyty.
 • Przed wizytą przeprowadzamy z Pacjentami dokładny wywiad telefoniczny dotyczący stanu zdrowia, ewentualnych objawów chorobowych, pobytu za granicą, kontaktów z osobą zarażoną i kwarantanny.
 • Wszystkie wizyty u specjalistów odbywają się bez osób towarzyszących.
 • Zamontowane zostały najnowszej generacji oczyszczacie powietrza o skuteczności niszczenia bakterii i wirusów, również typu koronawirus na poziomie 99,99%. W obliczu epidemii ten sam system filtracji powietrza zastosowało już słowackie Ministerstwo Zdrowia, czeskie i słowackie linie lotnicze.
 • Personel medyczny został przeszkolony w zakresie procedury postępowania z pacjentem zakażonym koronawirusem.

Infolinia holsaMED działa pod numerem 32 506 50 85.

W miarę rozwoju sytuacji będziemy na bieżąco informować o podejmowanych przez nas działaniach i ewentualnych zmianach. Pragniemy sprostać Waszym oczekiwaniom licząc jednocześnie na zrozumienie dla tej nadzwyczajnej sytuacji.

Bądźcie zdrowi i bezpieczni!

  ZAREZERWUJ TERMIN:

  Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum
  Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do umówienia wizyty lub badania.