LEK. MED.
ADAM MROCZKA

specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

W 2006 r. ukończył studia medyczne na wydziale lekarskim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W 2015 r. uzyskał tytuł Specjalisty Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu.

Zawodowo związany z Centrum Medycznym holsaMED oraz II Odziałem (Oddział Urazowo – Ortopedyczny z Pododdziałem Artroskopii i Chirurgii Kolana) Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej im. Dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskich, gdzie pełni funkcję Starszego Asystenta.

Posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej (PTMS), uprawniający do prowadzenia poradnictwa sportowo-lekarskiego i wystawiania zaświadczeń w tym zakresie.

Przedmiotem szczególnych zainteresowań zawodowych dr Mroczki są:

  • Leczenie zmian w obrębie stawu kolanowego (rekonstrukcje, endoprotezoplastyka)
  • Artroskopia diagnostyczna i lecznicza stawów kończyny dolnej
  • Urazy kończyny dolnej
  • Medycyna sportowa

LEK. MED.
ADAM MROCZKA

specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

POTRZEBUJESZ LEKARZA?

ZAREZERWUJ TERMIN
Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Holsa Medical Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Holsa Medical Sp. z o.o. "informacji handlowych"w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.