Zadzwoń 32 506 50 85
Umów wizytę
Koszty leczenia
Poradnie specjalistyczne

POTRZEBUJESZ LEKARZA?Zadzwoń:32 506 50 85

holsäMED wspiera WOŚP

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w niedzielę 12 stycznia. A w holsäMED zaczynamy już w sobotę 11 stycznia! Właśnie tego dnia będziecie mogli wykonać EKG serca w specjalnej cenie 20 zł. Kwotę tę w całości przeznaczymy na WOŚP! Oj, się będzie działo!

ekg wosp

W tym roku celem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Fundacja WOŚP skupi się przede wszystkim na chirurgii ogólnej, kardiochirurgii, neurochirurgii. Uzbierane pieniądze przeznaczone zostaną na wyposażenie sal operacyjnych, oddziałów intensywnej terapii pooperacyjnej, zakładów diagnostyki obrazowej.

Zapraszamy!

    ZAREZERWUJ TERMIN
    Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Holsa Medical Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Holsa Medical Sp. z o.o. "informacji handlowych"w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.