KROPLÓWKA AMINOKWASOWA

Terapia dla sportowców

Biegasz, ćwiczysz, chcesz poprawić wyniki w sporcie, a może doznałeś kontuzji? Kroplówka z aminokwasami jest dla Ciebie!

Aminokwasy są podstawą gospodarki białkowej. Pełnią w organizmie wiele kluczowych funkcji. Są też elementem budulcowym naszego ciała. Nie zawsze jesteśmy w stanie dostarczyć z pożywieniem odpowiednią ilość aminokwasów egzogennych tych, których nasz organizm sam nie wytwarza.

Łatwo przyswajalne aminokwasy egzogenne podane dożylnie pozwolą Ci osiągnąć maksymalne efekty treningów. Ułatwią też rozbudowę tkanki mięśniowej. Terapia aminokwasami wspomoże również regenerację i leczenie urazów mięśniowych oraz zapewni szybszy powrót do formy. Po terapię aminokwasową warto więc sięgnąć szczególnie w okresie intensywnych treningów.

Zadbaj o formę, przyjdź na kroplówkę z aminokwasami.

Jak się przygotować do kroplówki aminokwasowej?

Rozpoczęcie terapii aminokwasowej poprzedzone jest konsultacją lekarską oraz wypełnieniem ankiety dotyczącej stanu zdrowia.

Do podania kroplówki aminokwasowej w holsäMED kwalifikuje lekarz rodzinny w ramach poradni POZ lub prywatnie, a także lekarze specjaliści.  Podczas pierwszej wizyty lekarz przeprowadzi z Tobą wywiad medyczny. Ważne – poinformuj go o przewlekłych schorzeniach, przyjmowanych lekach, ciąży oraz karmieniu piersią. Pierwsza wizyta to również doskonała okazja, aby omówić i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Następnie lekarz zakwalifikuje Cię do podania kroplówki aminokwasowej i ustali plan terapii. Czas przyjmowania wlewu aminokwasowego wynosi ok. 4 godziny. Cały proces odbywa się w przyjaznej atmosferze i pod kontrolą profesjonalnego personelu.

UMÓW SIĘ NA KROPLÓWKĘ AMINOKWASOWĄ

  ZAREZERWUJ TERMIN
  Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Holsa Medical Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Holsa Medical Sp. z o.o. "informacji handlowych"w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

  CENNIK

  Interesuje Cię koszt podania kroplówki aminokwasowej?