POWIĘKSZENIE PUNKTU G

Zastrzyk orgazmu

Ginekologia plastyczna, to dziedzina medycyny, która ma za zadanie zadbać o zdrowie intymne i poprawić komfort życia kobiety, w tym jakość życia seksualnego. Z jej pomocy korzystają kobiety w różnym wieku oraz na różnych etapach życia. Zabiegi ginekologii plastycznej przeznaczone są dla Pań po porodzie, w okresie menopauzy, a także tych, które z powodów budowy anatomicznej nie doświadczają wystarczającej przyjemności ze współżycia.

Kiedy punkt G jest za mały lub nie jest odpowiednio uwydatniony, kobieta może nie odczuwać satysfakcji z seksu. Możliwe jest jednak powiększenie tego miejsca. Naprzeciw kobietom, które cierpią na brak orgazmu i odczuwają małą satysfakcję z  życia intymnego wychodzi ginekologia plastyczna i zabieg powiększenia punktu G tzw. zastrzyk orgazmu. Zabieg polega na wstrzyknięciu w okolice intymne niewielkiej ilości preparatu na bazie kwasu hialuronowego, który sprawia, że kobiety zaczynają czerpać przyjemność z seksu.

AUGMENTACJA PUNKTU G

Punkt G to skupisko zakończeń nerwów czuciowych, gruczołów i naczyń krwionośnych. Im bardziej jest ono uwypuklone, tym większa jest szansa na  intensywne doznania seksualne.

Zabieg powiększenia punktu G, tzw. augmentacji polega na wstrzyknięciu w przednią ścianę pochwy, około 5 cm od jej wejścia, niewielkiej ilości substancji wypełniającej. Jest to preparat na bazie kwasu hialuronowego, który wypełniając tkankę, uwydatnia i ujędrnia ją. Dzięki temu ostrzyknięte miejsce staje się wrażliwsze na bodźce i bardziej wyeksponowane. Zabieg jest prosty i mało inwazyjny, a efekt utrzymuje się nawet 2 lata.

ZADBAJ O ZDROWIE INTYMNE, UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ

    ZAREZERWUJ TERMIN:

    Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum
    Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do umówienia wizyty lub badania.