PLASTYKA ŁECHTACZKI

Clitoroplastyka

Clitoroplastyka to zabieg z zakresu ginekologii estetycznej, który ma na celu poprawę funkcjonalności łechtaczki. Wskazaniem do plastyki łechtaczki nie jest jej wygląd, ale dyskomfort odczuwany przez kobietę na co dzień lub brak dostatecznej satysfakcji seksualnej. Zabieg często towarzyszy labioplastyce, gdy przerost warg sromowych mniejszych jest połączony z dodatkowymi fałdami na łechtaczce.

Plastyka łechtaczki jest wykonywana u kobiet, które nie odczuwają dostatecznej satysfakcji podczas współżycia z powodu całkowicie lub częściowo zasłoniętej przez fałd skóry łechtaczki. Zabieg ten jest też zalecany w przypadku, gdy łechtaczka jest zbyt wyeksponowana na zewnątrz, co sprawia ból podczas stosunku, jak i dyskomfort podczas codziennego funkcjonowania.

W efekcie kobieta odzyskuje pełną satysfakcję ze współżycia.

NA CZYM POLEGA CLITOROPLASTYKA

Zabieg plastyki łechtaczki trwa około 30 minut i wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Może polegać na odkryciu i uwypukleniu łechtaczki ukrytej głęboko pod fałdami skóry lub ukryciu zbyt wyeksponowanej łechtaczki, która sprawia ból i dyskomfort. Wykonywany jest laserowo, z miejscowym znieczuleniem. Bezpośrednio po zabiegu pacjentka może wrócić do codziennych czynności. Pełna rekonwalescencja trwa około 2 tygodni.

ZADBAJ O ZDROWIE INTYMNE, UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ

    ZAREZERWUJ TERMIN:

    Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum
    Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do umówienia wizyty lub badania.