MGR
MAGDALENA BURSKA

fizjoterapeuta

Absolwentka Fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Certyfikowany terapeuta metody McKenzie. Obecnie uczęszcza na studia podyplomowe z zakresu Terapii Manualnej wg. standardów IFOMPT.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w dużych ośrodkach w kraju i zagranicą m.in. w Medizinisches Versorgungszentrum w Monachium i Carolina Medical Center w Warszawie.

Nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności regularnie uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach o tematyce sportowej i ortopedycznej. Ukończyła liczne kursy m.in. w zakresie Flossingu, treningu funkcjonalnego oraz ćwiczeń oporowych i równoważnych Thera-band.

W holsäSPORT pracuje z pacjentami ze schorzeniami ortopedycznymi, wadami postawy, dolegliwościami bólowymi, po urazach narządu ruchu, operacjach ortopedycznych i kontuzjach sportowych.

Przedmiotem szczególnych zainteresowań Magdy są:

  • Terapia manualna
  • Trening funkcjonalny
  • Dolegliwości bólowe kręgosłupa
  • Urazy sportowe
  • Stany przeciążeniowe

MGR
MAGDALENA BURSKA

fizjoterapeuta

POTRZEBUJESZ FIZJOTERAPEUTY?

ZAREZERWUJ TERMIN
Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Holsa Medical Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Holsa Medical Sp. z o.o. "informacji handlowych"w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.