MGR
KAROL KUCIĘBA

fizjoterapeuta

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach im. Jerzego Kukuczki.

Jako fizjoterapeuta pracuje szczególnie ze sportowcami,  między innymi w  Warszawskim Klubie Kolarskim, CWKS Legia sek. kolarstwo.

Doświadczenie kliniczne z zakresu fizjoterapii zdobywał na Oddziale Ortopedii Urazowej Powiatowego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Czeladzi, a także z rehabilitacji kardiologicznej w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Euro-Klinika.

Nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności. Regularnie uczestniczy w specjalistycznych kursach, szkoleniach i konferencjach dla fizjoterapeutów m.in. o tematyce:

 • FM Stecco,
 • Kinesiotaping,
 • Masaż sportowy.

Karol działa przede wszystkim terapią manualną oraz wykorzystuje mobilizację powięziową wg Stecco. Podczas pracy korzysta z doświadczenia zdobytego w trakcie uprawiania sportu zawodowego jakim było kolarstwo szosowe i MTB.

Do szczególnym zainteresowań Karola należy kompleks mięśni głębokich brzucha, stabilizacja centralna poprzez specjalistyczny trening mięśni brzucha. Karol niweluje i zapobiega problemom jakie napotykają osoby prowadzące aktywny tryb życia w danej dziedzinie sportu, zapewnia również poprawę rezultatów sportowych. W połączeniu z terapią mobilizacji powięzi przystosowuje ciało do uprawiania bezpiecznego i zdrowego sportu.

Prywatnie Karol poza fizjoterapią pasjonuje się kolarstwem, narciarstwem alpejskim, trekkingiem oraz motosportami.

MGR
KAROL KUCIĘBA

fizjoterapeuta

POTRZEBUJESZ FIZJOTERAPEUTY?

  ZAREZERWUJ TERMIN
  Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Holsa Medical Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Holsa Medical Sp. z o.o. "informacji handlowych"w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.