MGR
ANNA SOBALSKA

dietetyk

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Warszawskiego
Uniwersytetu Medycznego na kierunku dietetyka o specjalizacji dietetyka kliniczna.
Swoją wiedzę poszerza w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach.

Jest autorką publikacji naukowej na temat prewencji żywieniowej chorób naczyniowych mózgu. Swoje doświadczenie zdobywała w oddziałach szpitalnych oraz poradniach dietetycznych.

Aktualnie pracuje w poradni psychologicznej, walcząc z zaburzeniami odżywiania osób dorosłych borykających się z nadmierną lub zbyt niską masą ciała i występującymi
chorobami współistniejącymi.

Specjalizuje się w żywieniu w chorobach dietozależnych, zaburzeniach płodności, żywieniu kobiet ciężarnych oraz w trakcie laktacji. Bilansuje jadłospisy dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Pomaga w zmianie masy ciała, budowaniu zdrowych nawyków żywieniowych i dbaniu o stan zdrowia.

MGR
ANNA SOBALSKA

dietetyk

POTRZEBUJESZ LEKARZA?

    ZAREZERWUJ TERMIN

    Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do umówienia wizyty lub badania.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum Sp. z o.o. w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000) oraz otrzymywanie "informacji handlowych" w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.