MGR
AGATA PTAK

psycholog

Z wykształcenia psycholog, absolwentka studiów podyplomowych z seksuologii klinicznej. Oba kierunki studiów ukończyła na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Katowicach. Systematycznie uczestniczy w licznych szkoleniach związanych z obszarem swoich zawodowych zainteresowań. Pracę naukową poświęciła tematyce płodności kobiet w ujęciu psychosomatycznym. Jej praktyka zawodowa obrała ten sam kierunek i od lat pracuje z pacjentkami i parami zmagającymi się z problemem niepłodności psychogennej.

Prowadzi konsultacje seksuologiczne. Pomaga w leczeniu zaburzeń i dysfunkcji seksualnych kobiet i mężczyzn. Udziela wsparcia kobietom w okresie prenatalnym i postnatalnym. Pomaga rodzinom, związkom w kryzysie. Przez kilka lat była wykładowcą w Szkole Świadomego Rodzicielstwa, prowadzi psychoedukację w zakresie problemów wychowawczych i systemowych w rodzinie.

Doświadczenie pracy z pacjentami zdobywała między innymi na Oddziale Psychiatrii i Psychoterapii Wieku Rozwojowego w Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu, w Instytucie Psychoterapii i Seksuologii w Katowicach, w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Pawłowicach, w Zakładzie Seksuologii Klinicznej Instytutu Seksuologii PTS w Warszawie oraz w Pracowni Edukacyjnej w Tychach, w Centrum Medycznym Gabos, w Technikum TEB Edukacja w Tychach, w Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczym w Tychach. Stale współpracuje z lekarzami różnych specjalizacji, konsultując i wspierając pacjentów, potrzebujących opieki psychologicznej.

MGR
AGATA PTAK

psycholog

POTRZEBUJESZ LEKARZA?

    ZAREZERWUJ TERMIN:

    Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum
    Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do umówienia wizyty lub badania.