MEZOTERAPIA OSOCZEM BOGATOPŁYTKOWYM

Rewitalizacja okolic intymnych

Osocze bogatopłytkowe jest autologicznym koncentratem aktywnych biologicznie płytek krwi. Zawiera rozpuszczone w wodzie białka, glukozę, minerały, hormony, krwinki, płytki krwi oraz białkowe czynniki wzrostu, które biorą udział w stymulacji gojenia ran.

Zabieg rewitalizacji okolic intymnych osoczem jest wskazany dla kobiet, które pragną odmłodzić, wygładzić i ujędrnić okolice intymne, a także zniwelować widoczne blizny po nacięciu krocza lub po cięciu cesarskim. Terapia ta, dzięki działaniu własnych czynników wzrostu i komórek macierzystych pobudza procesy regeneracyjne i rekonstrukcyjne tkanek. Wspomaga też proces tworzenia nowych naczyń krwionośnych oraz regeneruje komórki skóry.

Wszystkie składniki osocza bogatopłytkowego pochodzą z własnej krwi pacjenta, co eliminuje ryzyko wystąpienia reakcji immunologicznej.

MEZOTERAPIA OSOCZEM BOGATOPŁYTKOWYM

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym zalecana jest przede wszystkim kobietom borykającym się z dolegliwościami, które towarzyszą okresowi przed- i pomenopauzalnemu. Są to np. suchość pochwy, swędzenie i pieczenie okolic intymnych. Jest polecana również w celu regeneracji uszkodzonych tkanek oraz śluzówki po przebytych zabiegach chirurgicznych oraz stanach zapalnych w obrębie narządów płciowych.

Zabieg przebiega w trzech etapach. Najpierw lekarz pobiera do specjalnych probówek niewielką ilość krwi żylnej pacjenta. Następnie z pobranej krwi uzyskuje się koncentrat komórkowy, z którego przygotowuje się preparat do podania pacjentce.  Zawiera on osocze bogatopłytkowe oraz czynniki aktywujące. Ostatnim etapem jest mezoterapia, czyli aplikacja tak przygotowanego preparatu do tkanek pochwy oraz warg sromowych. Mezoterapia to seria płytkich wstrzyknięć wykonywanych przy pomocy bardzo cienkiej i krótkiej igły.

ZADBAJ O ZDROWIE INTYMNE, UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ

    ZAREZERWUJ TERMIN:

    Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum
    Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do umówienia wizyty lub badania.