LEK.
OSKAR BOŻEK

lekarz w trakcie specjalizacji radiologia i diagnostyka obrazowa

Absolwent Wydziału Lekarskiego w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Obecnie w trakcie specjalizacji z zakresu Radiologii i Diagnostyki Obrazowej 2016-2022.

Od 2016 r. młodszy asystent w Zakładzie Radiodiagnostyki i Radiologii Zabiegowej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego im. prof. K. Gibińskiego SUM w Katowicach. Asystent, pracownik naukowo-dydaktyczny, wykładowca Katedry Radiologii i Medycyny Nuklearnej Wydziału Lekarskiego w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

Doświadczenie zawodowe zdobywał podczas licznych staży, m.in. w Okręgowym Szpitalu Kolejowym w Katowicach, a także Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym ŚUM Górnośląskiego Centrum Medycznego im. prof. L. Gieca.

Delegat Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego do Radiology Treinees Forum (RTF) Subcommittee w Europejskim Towarzystwie Radiologicznym (ESR). Członek Komisji ds. Młodych Lekarzy Śląskiej Izby Lekarskiej, a także Redaktor Naczelny strony internetowej Śląskiej Izby Lekarskiej.

Wykonuje m.in. USG jamy brzusznej, tarczycy oraz USG Doppler tętnic szyjnych.

Pasjonat IT, nowych technologii, szczególnie w zakresie diagnostyki obrazowej.

LEK.
OSKAR BOŻEK

lekarz w trakcie specjalizacji radiologia i diagnostyka obrazowa

POTRZEBUJESZ LEKARZA?

    ZAREZERWUJ TERMIN
    Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Holsa Medical Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Holsa Medical Sp. z o.o. "informacji handlowych"w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.