LEK. MED.
TOMASZ ZAKRZEWSKI

lekarz rodzinny, lekarz medycyny pracy

Absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Staż podyplomowy odbył w Szpitalu Specjalistycznym w Chojnicach. W 2011 r. uzyskał tytuł specjalisty medycyny rodzinnej. W roku 2015 rozpoczął specjalizację z zakresu medycyny pracy, którą zakończył pozytywnie zdanym egzaminem w listopadzie 2017 roku.

Członek Kolegium Lekarzy Rodzinnych i Polskiego Towarzystwa Medycyny Pracy. Swoją wiedzę stale pogłębia śledząc publikacje naukowe oraz uczestnicząc w konferencjach naukowych.

Obecnie zawodowo związany z Centrum Medycznym holsäMED, gdzie sprawuje opiekę medyczną nad całymi rodzinami. Doktor Zakrzewski przyjmuje także w poradni medycyny pracy holsäMED.

LEK. MED.
TOMASZ ZAKRZEWSKI

lekarz rodzinny, lekarz medycyny pracy

POTRZEBUJESZ LEKARZA?

    ZAREZERWUJ TERMIN
    Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Holsa Medical Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Holsa Medical Sp. z o.o. "informacji handlowych"w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.