LEK. MED.
TOMASZ ZAKRZEWSKI

lekarz rodzinny, lekarz medycyny pracy

Absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Staż podyplomowy odbył w Szpitalu Specjalistycznym w Chojnicach. W 2011 r. uzyskał tytuł specjalisty medycyny rodzinnej. W roku 2015 rozpoczął specjalizację z zakresu medycyny pracy, którą zakończył pozytywnie zdanym egzaminem w listopadzie 2017 roku.

Członek Kolegium Lekarzy Rodzinnych i Polskiego Towarzystwa Medycyny Pracy. Swoją wiedzę stale pogłębia śledząc publikacje naukowe oraz uczestnicząc w konferencjach naukowych.

Obecnie zawodowo związany z Centrum Medycznym holsäMED, gdzie sprawuje opiekę medyczną nad całymi rodzinami. Doktor Zakrzewski przyjmuje także w poradni medycyny pracy holsäMED.

LEK. MED.
TOMASZ ZAKRZEWSKI

lekarz rodzinny, lekarz medycyny pracy

POTRZEBUJESZ LEKARZA?

    ZAREZERWUJ TERMIN

    Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do umówienia wizyty lub badania.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum Sp. z o.o. w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000) oraz otrzymywanie "informacji handlowych" w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.