LEK. MED.
JAKUB WĄSIK

specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Absolwent wydziału lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W latach 2007-2008 odbył staż podyplomowy w Szpitalu Klinicznym nr 7 w Katowicach. W 2015 r. uzyskał tytuł Specjalisty Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. W 2018 roku rozpocząłem studia doktoranckie.

Wielokrotnie wyjeżdżał na staże zagraniczne. Pracował w Vejle Sygehus w Danii, Thuringia Clinics „Georgius Agricola” w Niemczech, Chapel Allerton Hospital, w Centrum Urazowym Leeds General Infirmary, w University Hospital of North Tees, w Warrington Hospital oraz w Barnsley Hospital.

Obecnie związany zawodowo z Centrum Medycznym holsäMED oraz Oddziałem I Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej im. Dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskich, gdzie pełni funkcję Starszego Asystenta.

​Przedmiotem szczególnych zainteresowań zawodowych dr Wąsika są:

  • Korekcje w obrębie stopy (paluch sztywny, paluch koślawy, zniekształcenia stopy i stawu skokowego)
  • Endoprotezoplastyka stawu biodrowego
  • Tendinopatie, bóle stawowe, iniekcje dostawowe i okołostawowe (kwas hialuronowy, osocze bogatopłytkowe, komórki macierzyste, blokady)
  • Urazy w obrębie miednicy, stawu biodrowego, stawu skokowego i stopy
  • Powikłania pooperacyjne

LEK. MED.
JAKUB WĄSIK

specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

POTRZEBUJESZ LEKARZA?

ZAREZERWUJ TERMIN
Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Holsa Medical Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Holsa Medical Sp. z o.o. "informacji handlowych"w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.