LEK. MED.
HALINA FRĄCZEK

specjalista medycyny pracy

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, a także Akademii Ekonomicznej w Katowicach na kierunku Zarządzanie w Ochronie Zdrowia.

Posiada specjalizację chorób wewnętrznych II st., a także medycyny rodzinnej, medycyny pracy. Praktykę zawodową zdobywała w Szpitalu Powiatowym w Zawierciu, m.in. na stanowisku ordynatora Oddziału Wewnętrznego.

Obecnie związana zawodowo z Zagłębiowskim Centrum Onkologii Szpital Specjalistyczny im. Sz. Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej, a także z Centrum Medycznym holsäMED.

Wielokrotnie nagradzana i wyróżniana za pracę zawodową, m.in. odznaką honorową „ZA ZASŁUGI DLA OCHRONY ZDROWIA” oraz Srebrnym Krzyżem Zasługi.

LEK. MED.
HALINA FRĄCZEK

specjalista medycyny pracy

POTRZEBUJESZ LEKARZA?

    ZAREZERWUJ TERMIN
    Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Holsa Medical Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Holsa Medical Sp. z o.o. "informacji handlowych"w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.