LEK. MED.
EWA SZTURM-REJNIAK

specjalista pediatrii oraz neonatologii

Specjalista pediatrii oraz neonatologii z ponad 20-letnim doświadczeniem w zakresie opieki i leczenia wcześniaków, noworodków, oraz dzieci starszych.

Aktualnie związana zawodowo z Oddziałem Neonatologii w Centrum Zdrowia w Mikołowie, jako ordynator, a także z z Centrum Medycznym holsäMED.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Neonatologicznego i Pediatrycznego.
Medycyna to jednocześnie pasja i zawód Pani Doktor. Doświadczenie zawodowe zdobywała już w czasie studiów medycznych w Wojewódzkim Pogotowiu Ratunkowym i Lotniczym w Katowicach.

Praktykę lekarską doskonaliła w oddziałach neonatologii, pediatrii, patologii noworodka oraz w Klinice Intensywnej Terapii Noworodka i Patologii Noworodka w Górnośląskim Centrum Zdrowia i Matki. Pełniła również funkcję ordynatora Oddziału Neonatologii Okręgowego Szpitala Kolejowego w Katowicach.

Doktor Szturm-Rejniak zajmuje się leczeniem wcześniaków, noworodków oraz starszych dzieci, profilaktyką zdrowotną. Wykonuje USG OUN (przezciemiączkowe) oraz USG bioderek noworodka.

Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w krajowych i zagranicznych kursach oraz szkoleniach.

Ukończyła m.in:

 • Kurs USG stawów biodrowych u noworodków i niemowląt
 • Kurs USG ogólny oraz badania przezciemiączkowego USG
 • Kurs USG badania OUN noworodka
 • Kurs USG podstawowy w pediatrii

LEK. MED.
EWA SZTURM-REJNIAK

specjalista pediatrii oraz neonatologii

POTRZEBUJESZ LEKARZA?

  ZAREZERWUJ TERMIN
  Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Holsa Medical Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Holsa Medical Sp. z o.o. "informacji handlowych"w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.