DR N. MED.
DANUTA JADAMUS-NIEBRÓJ

pediatra, neonatolog

Specjalista w dziedzinie pediatrii oraz neonatologii. Przez wiele lat związana z Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach, w którym pracowała na Oddziale Intensywnej Terapii i Patologii Noworodka. Początkowo jako asystent, a następnie lekarz kierujący zespołem terapeutycznym (lekarz koordynator).

Jest doświadczonym lekarzem w opiece i terapii skrajnie niedojrzałych wcześniaków, noworodków oraz dzieci starszych. Długoletnia praca z ciężko chorymi pacjentami sprawiła, iż Pani Doktor zainteresowała się problemem bólu u dzieci, a w szczególności problemem bólu proceduralnego u noworodków, co zaowocowało szeregiem publikacji w krajowych i zagranicznych czasopismach naukowych.

Doświadczenie zawodowe zdobywała na stażach w ośrodkach w kraju i zagranicą, w tym na Uniwersytecie Columbia w Nowym Jorku. Przez cały okres pracy zawodowej nieustannie doskonaliła swoje kwalifikacje. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu prawa medycznego i bioetyki na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz studia podyplomowe z zakresu organizacji i zarządzania w ochronie zdrowia w Wyższej Szkole Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jest wieloletnim nauczycielem akademickim.

Jako neonatolog przez wiele lat związana ze Szpitalem Ginekologiczno – Położniczym Łubinowa 3 w Katowicach. Aktualnie swoje doświadczenie zawodowe wykorzystuje w HolsaMed w poradni dziecięcej. Koncentruje się na opiece poszpitalnej nad noworodkami urodzonymi przedwcześnie, zajmuje się monitorowaniem rozwoju noworodków, niemowląt i dzieci starszych oraz diagnostyką i leczeniem chorób okresu dziecięcego.

LEK.
DANUTA JADAMUS-NIEBRÓJ

pediatra, neonatolog

POTRZEBUJESZ LEKARZA?

    ZAREZERWUJ TERMIN:

    Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum
    Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do umówienia wizyty lub badania.