KROPLÓWKA NA KACA

Terapia nawadniająca

Czujesz, że wczorajsza impreza ciągle huczy Ci w głowie? Brakuje Ci energii? Przyczyną kaca jest m.in. odwodnienie oraz niedobór elektrolitów i witamin z grupy B. Pierwszymi objawami odwodnienia mogą być suchość w ustach, skurcze mięśni, skąpomocz, zawroty głowy, zaburzenia widzenia, przewlekłe zmęczenie, brak witalności. To właśnie wtedy warto sięgnąć po kroplówkę nawadniającą.

Kroplówka na kaca bezpiecznie, skutecznie i szybko nawodni Twój organizm i postawi Cię na nogi. Preparat podawany we wlewie zawiera zestaw elektrolitów wzbogacony o witaminę C i witamy z grupy B. Przywrócą one równowagę w Twoim organizmie i dodadzą Ci energii. Efekt jej działania odczujesz natychmiastowo, odzyskasz koncentrację oraz siłę.

Kiedy wstajesz rano i wiesz, że będzie to ciężki dzień, umów się na kroplówkę nawadniającą, po której od razu poczujesz różnicę. Znowu będziesz gotowy do życia na pełnych obrotach.

Jak się przygotować do kroplówki na kaca?

Rozpoczęcie terapii na kaca poprzedzone jest konsultacją lekarską oraz wypełnieniem ankiety dotyczącej stanu zdrowia.

Do podania kroplówki na kaca w holsäMED kwalifikuje lekarz rodzinny w ramach poradni POZ lub prywatnie, a także lekarze specjaliści.  Podczas pierwszej wizyty lekarz przeprowadzi z Tobą wywiad medyczny. Ważne – poinformuj go o przewlekłych schorzeniach i przyjmowanych lekach. Pierwsza wizyta to również doskonała okazja, aby omówić i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Następnie lekarz zakwalifikuje Cię do podania kroplówki na kaca i ustali plan terapii. Czas przyjmowania wlewu na kaca wynosi ok. 2 godziny. Cały proces odbywa się w przyjaznej atmosferze i pod kontrolą profesjonalnego personelu.

UMÓW SIĘ NA KROPLÓWKĘ NA KACA

  ZAREZERWUJ TERMIN
  Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Holsa Medical Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Holsa Medical Sp. z o.o. "informacji handlowych"w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

  CENNIK

  Kroplówka na kaca  200 zł
  Kroplówka detoksykująca  350 zł
  Kroplówka na multiwitaminowa  250 zł
  Kroplówka aminokwasowa  250 zł

  Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.