KROPLÓWKA NA KACA

Terapia nawadniająca

Czujesz, że wczorajsza impreza ciągle huczy Ci w głowie? Brakuje Ci energii? Przyczyną kaca jest m.in. odwodnienie oraz niedobór elektrolitów i witamin z grupy B. Pierwszymi objawami odwodnienia mogą być suchość w ustach, skurcze mięśni, skąpomocz, zawroty głowy, zaburzenia widzenia, przewlekłe zmęczenie, brak witalności. To właśnie wtedy warto sięgnąć po kroplówkę nawadniającą.

Kroplówka na kaca bezpiecznie, skutecznie i szybko nawodni Twój organizm i postawi Cię na nogi. Preparat podawany we wlewie zawiera zestaw elektrolitów wzbogacony o witaminę C i witamy z grupy B. Przywrócą one równowagę w Twoim organizmie i dodadzą Ci energii. Efekt jej działania odczujesz natychmiastowo, odzyskasz koncentrację oraz siłę.

Kiedy wstajesz rano i wiesz, że będzie to ciężki dzień, umów się na kroplówkę nawadniającą, po której od razu poczujesz różnicę. Znowu będziesz gotowy do życia na pełnych obrotach.

Jak się przygotować do kroplówki na kaca?

Rozpoczęcie terapii na kaca poprzedzone jest konsultacją lekarską oraz wypełnieniem ankiety dotyczącej stanu zdrowia.

Do podania kroplówki na kaca w holsäMED kwalifikuje lekarz rodzinny w ramach poradni POZ lub prywatnie, a także lekarze specjaliści.  Podczas pierwszej wizyty lekarz przeprowadzi z Tobą wywiad medyczny. Ważne – poinformuj go o przewlekłych schorzeniach i przyjmowanych lekach. Pierwsza wizyta to również doskonała okazja, aby omówić i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Następnie lekarz zakwalifikuje Cię do podania kroplówki na kaca i ustali plan terapii. Czas przyjmowania wlewu na kaca wynosi ok. 2 godziny. Cały proces odbywa się w przyjaznej atmosferze i pod kontrolą profesjonalnego personelu.

UMÓW SIĘ NA KROPLÓWKĘ NA KACA

  ZAREZERWUJ TERMIN:

  Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum
  Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do umówienia wizyty lub badania.

  CENNIK

  Interesuje Cię koszt podania kroplówki na kaca?