GINEKOLOG DZIECIĘCY

Ginekolog dziecięcy w poradni ginekologicznej holsäKIDS zajmuje się nie tylko nastolatkami, ale również małymi dziećmi (nawet powyżej 1 roku życia).

Wskazaniem do wizyty w poradni ginekologa dziecięcego są: nietypowy wygląd narządów płciowych, upławy, krwawienie czy nawracające bóle brzucha.

Starsze dziewczynki powinny odbyć wizytę przy nieregularnych i bolesnych miesiączkach i w przypadku wszelkich zaburzeń okresu dojrzewania (zbyt gwałtowny rozwój lub brak oznak pokwitania).

Warto również pamiętać, że szczepienia przeciwko wirusom HPV najlepiej wykonać u dziewczynek w wieku 9-13 lat, ponieważ w tym okresie zapewnia ono największą skuteczność, a odpowiedź immunologiczna jest najwyższa.

Zaleca się, aby Pacjentce poniżej 16 roku życia podczas badania towarzyszyła mama. Powyżej 16 roku życia dziewczyna może odbyć wizytę samodzielnie.

INFOLINIA

32 506 50 85
pon. – pt. 8:00 – 20:00
info@holsaMED.pl

KATOWICE - LIBERO

LIBERO Katowice
poziom +2
ul. Kościuszki 229

KATOWICE - KOTLARZA

ul. Kotlarza 6

ZAKRES PRACY PORADNI

 • Konsultacje problemów ginekologicznych dziewcząt do 18 roku życia.
 • Zaburzenia dojrzewania płciowego.
 • Diagnostyka i leczenie zaburzeń miesiączkowania, infekcji i wad wrodzonych narządów płciowych.
 • Badania USG.

SZUKASZ GINEKOLOGA DLA DZIECKA?

  ZAREZERWUJ TERMIN

  Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do umówienia wizyty lub badania.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum Sp. z o.o. w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000) oraz otrzymywanie "informacji handlowych" w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

  SPECJALIŚCI

  DR N. MED.
  AGNIESZKA MAREK

  ginekolog, ginekolog dziecięcy

  CENNIK

  Interesuje Cię koszt świadczeń w ramach poradni ginekologicznej?