GINEKOLOG DZIECIĘCY

Ginekolog dziecięcy w katowickiej poradni holsäKIDS koncentruje się na diagnozowaniu i leczeniu schorzeń układu rozrodczego u dzieci i młodzieży. Jest to ważna specjalizacja, ponieważ małe dziewczynki, mogą mieć unikalne problemy zdrowotne, które różnią się od tych u dorosłych. Ginekolodzy dziecięcy w katowickiej poradni ginekologicznej holsäKIDS są wyposażeni w odpowiednią wiedzę i narzędzia, aby zapewnić skuteczną opiekę medyczną, zwracając szczególną uwagę na delikatność i specyfikę młodego wieku swoich pacjentów.

Ginekolog dziecięcy Katowice w holsäKIDS

Ginekologia dziecięca w Katowicach zajmuje się nie tylko nastolatkami, ale również małymi dziećmi (nawet powyżej 1. roku życia), oferując kompleksową opiekę i wsparcie w zakresie zdrowia i rozwoju płciowego. Nasi specjaliści, dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu zapewniają profesjonalną opiekę dla najmłodszych pacjentek, uwzględniając specyfikę ich rozwoju i potrzeb.

Wskazaniem do wizyty w poradni ginekologa dziecięcego są: nietypowy wygląd narządów płciowych, upławy, krwawienie czy nawracające bóle brzucha. Ponadto starsze dziewczynki powinny odbyć wizytę przy nieregularnych i bolesnych miesiączkach i w przypadku wszelkich zaburzeń okresu dojrzewania (zbyt gwałtowny rozwój lub brak oznak pokwitania).

Warto również pamiętać, że szczepienia przeciwko wirusom HPV najlepiej wykonać u dziewczynek w wieku 9.-13. lat, ponieważ w tym okresie zapewnia ono największą skuteczność, a odpowiedź immunologiczna jest najwyższa.

Zaleca się, aby dziewczynce poniżej 16. roku życia podczas badania towarzyszyła mama. Powyżej 16. roku życia Pacjentka może odbyć wizytę samodzielnie.

Nasza przychodnia w Katowicach oferuje wizyty zarówno prywatnie, jak i na NFZ. Dzięki temu zapewniamy elastyczność i dostępność opieki dla różnych grup pacjentów. Na wizytę do ginekologa dziecięcego w Katowicach na NFZ lub prywatnie umówisz się, dzwoniąc na naszą infolinię.

INFOLINIA

32 506 50 85
pon. – pt. 8:00 – 20:00
info@holsaMED.pl

KATOWICE - LIBERO

LIBERO Katowice
poziom +2
ul. Kościuszki 229

KATOWICE - KOTLARZA

ul. Kotlarza 6

ZAKRES PRACY PORADNI

 • Konsultacje problemów ginekologicznych dziewcząt do 18 roku życia.
 • Zaburzenia dojrzewania płciowego.
 • Diagnostyka i leczenie zaburzeń miesiączkowania, infekcji i wad wrodzonych narządów płciowych.
 • Badania USG.

SZUKASZ GINEKOLOGA DLA DZIECKA?

  ZAREZERWUJ TERMIN:

  Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum
  Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do umówienia wizyty lub badania.

  SPECJALIŚCI

  DR N. MED.
  AGNIESZKA MAREK

  ginekolog, ginekolog dziecięcy

  CENNIK

  Interesuje Cię koszt świadczeń w ramach poradni ginekologicznej?