DR N. MED.
ANNA FRYCZKOWSKA

ginekolog położnik

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego w Katowicach oraz Studium Doktoranckiego Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W 2017 roku obroniła rozprawę doktorską na temat „Ewolucja tkankowych markerów ukrwienia, unerwienia, hialuronizacji i proliferacji w liszaju twardzinowym sromu pod wpływem terapii fotodynamicznej”.

Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie Położnictwa i Ginekologii odbyła w Klinice Ginekologii, Położnictwa i Ginekologii Onkologicznej w Bytomiu. Następnie pracowała w Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka im. Prof. Starzewskiego w Zabrzu – najbardziej innowacyjnym szpitalu ginekologicznym w Polsce.

Obecnie praktykuje w Gabinecie Lekarskim Centrum Leczenia Endometriozy i Chorób przewlekłych im. K. Wójtowicza w Rudzie Śląskiej. Związana z Centrum Medycznym holsäMED.

Posiada bogate doświadczenie w zakresie prowadzenia ciąży fizjologicznej, diagnostyki i leczenia w zakresie patologii ciąży, a także specjalizuje się w prenatalnej ultrasonografii. Posiada certyfikat Fetal Medicine Foundation (FMF), a także certyfikaty Sekcji Ultrasonograficznej Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego (do badań prenatalnych, badań dopplerowskich oraz oceny serca płodu).

Jest autorką i współautorką kilkunastu publikacji o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Swoją wiedzę ciągle poszerza, uczestnicząc w licznych konferencjach, szkoleniach i zjazdach naukowych w kraju i za granicą.

DR N. MED.
ANNA FRYCZKOWSKA

ginekolog położnik

POTRZEBUJESZ LEKARZA?

    ZAREZERWUJ TERMIN:

    Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum
    Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do umówienia wizyty lub badania.