DR N. MED.
ANNA BEDNARSKA-CZERWIŃSKA

specjalista ginekologii, położnictwa oraz endokrynologii

Specjalista II stopnia w zakresie ginekologii i położnictwa oraz endokrynologii z ponad 30-letnim doświadczeniem zawodowym.

Pani Doktor Czerwińska jest ekspertem w zakresie leczenia niepłodności i endokrynologii rozrodu w Klinice Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej Gyncentrum.

Jako koordynator projektów badawczych i rozwojowych Gyncentrum może poszczycić się wdrożeniem wielu innowacyjnych rozwiązań w zakresie zaawansowanej diagnostyki genetycznej, sekwencjonowania następnej generacji (NGS) oraz diagnozowania i leczenia niepłodności. Wspólnie z zespołem ekspertów opracowała „Innowacyjny algorytm postępowania w kierunku zwiększenia wykrywalności nowotworów”.

Jest autorką i współautorką wielu publikacji naukowych oraz członkiem polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych.

W obszarze szczególnych zainteresowań zawodowych Pani Doktor Czerwińskiej leżą:

 • diagnostyka i leczenie niepłodności
 • endokrynologia rozrodu
 • In Vitro, inseminacja, Ane Vivo
 • dawstwo komórek rozrodczych
 • innowacyjne techniki wspomaganego rozrodu
 • preimplantacyjne testy genetyczne
 • diagnostyka i leczenie endometriozy

DR N. MED.
ANNA BEDNARSKA-CZERWIŃSKA

specjalista ginekologii, położnictwa oraz endokrynologii

POTRZEBUJESZ LEKARZA?

  ZAREZERWUJ TERMIN

  Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do umówienia wizyty lub badania.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum Sp. z o.o. w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000) oraz otrzymywanie "informacji handlowych" w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.