DR N. MED.
ALEKSANDER ILSKI

specjalista ginekologii i położnictwa

Absolwent Wydziału Lekarskiego w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W 2009 uzyskał tytuł doktora nauk medycznych – praca doktorska z zakresu zastosowania parametrów dopplerowskich w diagnostyce patologii wczesnej ciąży.

Specjalista ginekologii i położnictwa oraz perinatologii, w sferze zawodowych zainteresowań Doktora Ilskiego leżą m.in ginekologia onkologiczna, zabiegi małoinwazyjne w leczeniu chorób kobiecych, uroginekologia, diagnostyka prenatalna i terapia wewnątrzmaciczna płodu.

Członek Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników, oraz Fundacji Medycyny Płodu w Londynie – The Fetal Medicine Foundation.

Aktualnie związany zawodowo z Oddziałem Klinicznym Ginekologii, Położnictwa i Perinatologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Rudzie Śląskiej jako starszy asystent oraz z Centrum Medycznym holsäMED.

Doktor Ilski stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kursach oraz stażach. Brał udział m.in. w kursie doskonalącym z zakresu kardiologii płodu, badania dopplerowskiego w położnictwie oraz ciąży mnogiej oraz kursie ISUOG Education: Congenital anomalies and fetal echocardiography.

Posiada liczne certyfikaty, m.in.:

 • Certyfikat Sekcji Ultrasonograficznej PTG na wykonywanie badań USG w Położnictwie i Ginekologii
 • Certyfikaty The Fetal Medicine Foundation na wykonywanie badań USG w ciąży pomiędzy 11-14 tygodniem wraz z oceną częstości występowania preeklampsji
 • Certyfikaty The Fetal Medicine Foundation na wykonywanie badań USG w ciąży pomiędzy 11-14 tygodniem wraz z oceną kości nosowej, badania przepływów dopplerowskich przez zastawkę trójdzielną i przewód żylny
 • Certyfikat The Fetal Medicine Foundation na wykonywanie badań USG w ciąży pomiędzy 18-23 tygodniem
 • Certyfikat The Fetal Medicine Foundation na wykonywanie badań USG w ciąży pomiędzy 11-14 tygodniem

DR N. MED.
ALEKSANDER ILSKI

specjalista ginekologii i położnictwa

POTRZEBUJESZ LEKARZA?

  ZAREZERWUJ TERMIN:

  Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum
  Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do umówienia wizyty lub badania.