DIETETYK DZIECIĘCY

Odpowiednie żywienie jest niezwykle ważne w prawidłowym rozwoju dzieci i młodzieży. Poradnia dietetyka dziecięcego holsäMED zajmuje się problemami nadwagi i otyłości, jedzeniem wybiórczym i alergiami pokarmowymi. Świadczymy również porady z zakresu kształtowania zdrowych nawyków żywieniowych oraz przy zaburzeniach odżywiania.

Zapewniamy dostęp do specjalistycznych badań laboratoryjnych oraz zaawansowanej diagnostyki. Nasi lekarze o miłą atmosferę każdej wizyty.

Lekarze dietetycy ściśle współpracują z lekarzami pozostałych poradni dziecięcych holsäKIDS, gdzie kierowani są pacjenci wymagający konsultacji specjalistycznych.

INFOLINIA

32 506 50 85
pon. – pt. 8:00 – 20:00
info@holsaMED.pl

KATOWICE - LIBERO

LIBERO Katowice
poziom +2
ul. Kościuszki 229

KATOWICE - KOTLARZA

ul. Kotlarza 6

ZAKRES PRACY PORADNI

 • Konsultacje dietetyczne dla rodzin z dziećmi
 • Analiza składu ciała
 • Indywidualne zalecenia dietetyczne
 • Profesjonalny plan żywieniowy
 • Wsparcie we wdrożeniu planu dietetycznego

CHCESZ ZADBAĆ O ZDROWĄ DIETĘ SWOJEGO DZIECKA? UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ !

  ZAREZERWUJ TERMIN

  Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do umówienia wizyty lub badania.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum Sp. z o.o. w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000) oraz otrzymywanie "informacji handlowych" w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

  SPECJALIŚCI

  MGR
  ANNA SOBALSKA

  dietetyk

  CENNIK

  Sprawdź koszt świadczeń w ramach poradni dietetycznej