AUGMENTACJA WARG SROMOWYCH

Wypełnianie i rewitalizacja miejsc intymnych

Wargi sromowe są najbardziej widocznym elementem kobiecych miejsc intymnych i pełnią bardzo ważną funkcję, a mianowicie zabezpieczają pochwę przed wnikaniem drobnoustrojów. U niektórych kobiet dochodzi do ich przerośnięcia – wargi sromowe mniejsze wystają poza większe, pojawiają się asymetrie i deformacje. Wówczas kobieta może odczuwać ból i dyskomfort, zarówno fizyczny, jak i psychiczny.

Zabieg wypełniania warg sromowych ma na celu poprawę lub przywrócenie ich wcześniejszego kształtu przy użyciu preparatów na bazie kwasu hialuronowego. Jest to zabieg wykonywany zarówno u młodych kobiet, które z powodów estetycznych chcą poprawić ich kształt, a także u kobiet, których wargi sromowe są zbyt małe. Augmentacja jest zalecana także kobietom w okresie okołomenopauzalnym lub menopauzalnym, po chemioterapii, bądź w okresie znacznego spadku wagi, czyli wtedy, gdy zaczynają postępować zaniki tkanki, a skóra staje się cieńsza i mniej elastyczna.

ZABIEG AUGMENTACJI

Zabieg augmentacji warg sromowych większych trwa około 30 minut. Lekarz znieczula powierzchnię poddawaną zabiegowi, następnie za pomocą kaniuli wstrzykuje w okolice warg sromowych kwas hialuronowy. Bezpośrednio po zabiegu pacjentka może wrócić do codziennych czynności.

Po zabiegu skóra warg sromowych jest bardziej nawilżona, elastyczna i wzmocniona, dzięki czemu jest odporna na otarcia i uszkodzenia. Efekty widoczne są już po pierwszym tygodniu od zabiegu i utrzymują się około rok.

ZADBAJ O ZDROWIE INTYMNE, UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ

  ZAREZERWUJ TERMIN


  Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum
  Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do umówienia wizyty lub badania.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum
  Sp. z o.o. w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja
  2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000) oraz
  otrzymywanie "informacji handlowych" w rozumieniu ustawy z dnia 18
  lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług
  drogą elektroniczną.