DR N. MED.
KAROLINA KOCISZEWSKA

lekarz w trakcie specjalizacji z hematologii

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Obecnie w trakcie specjalizacji z hematologii w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym WUM przy ul. Banacha w Warszawie.

Doktor nauk medycznych z zakresu kardiochirurgii.

W latach 2015-2017 r. pracowała w Klinice Kardiochirurgii w Katowicach Ochojcu i prowadziła zajęcia dydaktyczne ze studentami IV-tego, V-tego i VI-tego roku Wydziału Lekarskiego.

Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w Górnośląskim Centrum Medycznym w Katowicach-Ochojcu, Wojskowym Instytucie Medycznym na Szaserów w Warszawie, Uniwersyteckim Centrum Klinicznym WUM w Warszawie oraz na stażach zagranicznych w Wolverhampton (The Royal Wolverhampton NHS Trust), a także dwukrotnie w Barcelonie (Vall d’Hebron Hospital).

Zdobyła kolejno trzecie, drugie i pierwsze miejsce w ogólnopolskim konkursie literackim dla lekarzy „Przychodzi wena do lekarza” organizowanym przez wydawnictwo Medycyna Praktyczna oraz Fundację Anny Dymnej.

Posiada certyfikat CPE (C2) potwierdzający zaawansowaną biegłość w języku angielskim oraz certyfikat z języka hiszpańskiego potwierdzający jego znajomość na poziomie C1.

DR N. MED.
KAROLINA KOCISZEWSKA

lekarz w trakcie specjalizacji z hematologii

POTRZEBUJESZ LEKARZA?

    ZAREZERWUJ TERMIN:

    Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum
    Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do umówienia wizyty lub badania.