LEK.
BARTOSZ KOKOSZKA

lekarz w trakcie specjalizacji radiologia i diagnostyka obrazowa

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Od 2020 r. związany zawodowo z Centrum Medycznym holsäMED.

Aktualnie w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej (lata 2017 – 2022) w Zakładzie Radiodiagnostyki i Radiologii Zabiegowej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego im. prof. Kornela Gibińskiego w Katowicach.

W trakcie dotychczasowego szkolenia odbył liczne staże, w tym w Szpitalach Klinicznych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach – w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka im. św. Jana Pawła II oraz w Górnośląskim Centrum Medycznym im. prof. Leszka Gieca.

Zawodowo związany również z Katedrą Radiologii i Medycyny Nuklearnej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, gdzie wielokrotne pełnił funkcję nauczyciela akademickiego, przede wszystkim w ramach programu w języku angielskim.

Zawodowo zainteresowany przede wszystkim szeroko pojętą diagnostyką ultrasonograficzną z wykorzystaniem technik dopplerowskich m. in:

 • USG doppler tętnic szyjnych,
 • USG doppler naczyń trzewnych (układu wrotnego, tętnic trzewnych, tętnic nerkowych),
 • USG doppler układu naczyniowego kończyn górnych i dolnych (żylnego i tętniczego).

Biegle wykonuje również inne badania USG – m. in. badania narządów jamy brzusznej, tarczycy oraz węzłów chłonnych.

Pasjonat nowych technologii oraz metod diagnostycznych w medycynie – m. in. zastosowania technik elastograficznych w badaniu USG.

LEK.
BARTOSZ KOKOSZKA

lekarz w trakcie specjalizacji radiologia i diagnostyka obrazowa

POTRZEBUJESZ LEKARZA?

  ZAREZERWUJ TERMIN
  Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Holsa Medical Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Holsa Medical Sp. z o.o. "informacji handlowych"w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.