MGR
KATARZYNA SZEBESTA

fizjoterapeuta, specjalista podologii ortopedycznej

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku rehabilitacja. W 2007 r. ukończyła także Akademię Podologii w Katowicach uzyskując tytuł Specjalisty podologii. Certyfikowany terapeuta diagnostyki stóp oraz doboru indywidualnych wkładek Igli. Specjalizuje się w zakresie rehabilitacji stawu kolanowego oraz stopy.

Przez 12 lat pracowała w Klinice Chirurgii Endoskopowej w Żorach, gdzie zdobyła szerokie  doświadczenie w zakresie fizjoterapii ortopedycznej. Obecnie związana zawodowo m.in. z Centrum Medycznym holsäMED, gdzie udziela porad w zakresie diagnostyki i leczenia chorób stóp oraz rehabilitacji stawu kolanowego oraz stopy.

Nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności regularnie uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach z zakresu ortopedii, biomechaniki narządu ruchu, fizjoterapii oraz podologii.

MGR
KATARZYNA SZEBESTA

fizjoterapeuta, specjalista podologii ortopedycznej

POTRZEBUJESZ PODOLOGA?

    ZAREZERWUJ TERMIN

    Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do umówienia wizyty lub badania.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum Sp. z o.o. w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000) oraz otrzymywanie "informacji handlowych" w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.