LEK.
BARBARA BADURA-DYCZKA

specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, który ukończyła w 2010. Staż podyplomowy i kształcenie specjalizacyjne odbyła w Oddziale Urazowo-Ortopedycznym i Chirurgii Rekonstrukcyjnej Narządu Ruchu Szpitala Wojewódzkiego w Tychach.

W 2019 złożyła egzamin specjalizacyjny i uzyskała tytuł specjalisty ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Po uzyskaniu stopnia specjalisty pracuje nieprzerwanie w oddziale urazowo-ortopedycznym zajmującym się leczeniem zachowawczym i operacyjnym urazów narządu ruchu oraz leczeniem operacyjnym choroby zwyrodnieniowej stawu biodrowego i kolanowego (endoprotezoplastyka).

W ramach poradni specjalistycznej zajmuje się profilaktyką i leczeniem urazów narządu ruchu i ich następstw, leczeniem choroby zwyrodnieniowej stawów wraz z chorobą zwyrodnieniową kręgosłupa, leczeniem neuropatii obwodowych, zespołów przeciążeniowych i entezopatii.

W leczeniu stosuje między innymi iniekcje z kwasu hialuronowego i z osoczem bogatopłytkowym. W diagnostyce posługuje się takimi metodami jak USG , TK , MRI.

Główne zainteresowania doktor Badury-Dyczki to leczenie urazów narządu ruchu i choroby zwyrodnieniowej stawów (zachowawcze i operacyjne). Swoją wiedzę poszerza poprzez udział w krajowych i europejskich kursach i kongresach.

LEK.
BARBARA BADURA-DYCZKA

specjalista ortopedii
i traumatologii narządu ruchu

POTRZEBUJESZ LEKARZA?

  ZAREZERWUJ TERMIN


  Polityka prywatności dostępna jest na www.holsamed.pl


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum
  Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do umówienia wizyty lub badania.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gyncentrum
  Sp. z o.o. w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja
  2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000) oraz
  otrzymywanie "informacji handlowych" w rozumieniu ustawy z dnia 18
  lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług
  drogą elektroniczną.